Nvidia pes etmiyor Android tabanlı TV konsolu shield yenilenmeye devam ediyor
  1. Anasayfa
  2. İnceleme

Nvidia pes etmiyor Android tabanlı TV konsolu shield yenilenmeye devam ediyor

Oyun sektörü pazarın büyük bir kısmını mobile doğru kaydırıyor .Bu bağlamda pek çok oyun şirketi de mobil platformlara göz dikmiş durumda. Son olarak Ekim ayının başlarında çıkan Call of Duty Mobile da bu duruma en büyük örnek.

Mobil oyun sayısı arttıkça, bu oyunları oynayabileceğiniz platform sayısında da önemli bir artış yaşanıyor, Tencent Games ve çeşitli emülatörlee gibi Bilgisayar üzerinden oynanabildiği gibi mobil platformlar için çıkan oyunları, telefon ve tabletler haricinde, TV’ye bağlanan Android ya da iOS destekli cihazlarla oynamanız da mümkün.

Mobil oyun zevkinizi telefondan televizyona taşıma fırsatı sunan Nvidia Sheild Tv oyunseverler ile buluşuyor.

Nvidia Shield Pro ismiyle satışa sunulacak olan konsol Tegra X1+ işlemciyle gelecek. Sistemini 3GB RAM ile destekleyecek olan cihaz 16GB’lık dahili depolama alanına sahip olacak.

Nvidia Shield Pro kutudan ilk çıktığında Android 10 ile çalışacak. 28 Ekim’de raflardaki yerini alaca olan konsolun fiyatı ise 199 dolar.

Nvidia pes etmiyor Android tabanlı TV konsolu shield yenilenmeye devam ediyor

Merhaba Ben Tolgahan, 20 Yaşında Yönetim Bilişim Sistemleri(MIS) öğrencisiyim. Sanat,Spor ve Teknoloji alanları oldukça ilgimi çekmekte. Önce ki iş tecrübelerimde organizasyon firmalarında çalışma fırsatı bularak çeşitli defileler ve sergilerde yer alma fırsatı buldum. Artık Tech Dergisi ile sizde bu fırsatı bulacaksınız.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir