Podcast

Selamlar, TechDergi okurları! Bu yazımızda sizler için hazırladığımız, yeni Podcast içeriğimiz Tech Cast nedir ondan bahsedeceğiz.

Tech Cast ve PodCast Tarihi

Aslında PodCast tarihi, canlı radyo sohbet yayınlarının kayıt altına alınması ve dijital ortamda paylaşılmasına dayanıyor. Radyo programlarının daha fazla dinleyiciye ulaşması için kurulmuş bir pazarlama stratejisi de diyebiliriz.

tech cast fotoğrafı

Günümüzde radyo yayınlarının kaydı alınmıyor. Sunucular sohbetleri doğrudan kayıt altına alıyor. Dijital platformların yaygınlaşması ile birlikte PodCast sektörü; SoundCloud, Spotify, Deezer, YouTube gibi yerlerde kendine yer edindi. İşte biz de bu sektörde yer edinmek ve yeni maceralarla sizlere daha farklı bir açıdan ulaşmak için TechCast girişimini başlattık.

TechCast ile Sizleri Ne Bekliyor?

TechCast, haftalık olarak SpotifyDeezerSoundCloud ve YouTube üzerinden yeni bölümlerle sizlerle buluşacak. Gündemdeki teknolojik gelişmeleri; samimi bir sohbet havasında, sizlere sunmayı ve bilgilendirmeyi hedefliyor. Ayrıca podcast içeriğimiz uzun vadede; alanında uzman kişilerle röportaj, canlı yayın, teknoloji ve benzer kategoriler üzerine sohbet etmeyi de amaçlıyor.

TechCast Nasıl Dinlenir?

TechCast, haftalık olarak sizler için Spotify, Deezer, SoundCloud ve YouTube üzerinden dinlemeniz için yayınlanacak. Aşağıda bulunan dinleme listelerini kullanarak hızlıca Podcast içeriklerimizi dinleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Spotify

SoundCloud

Deezer

Deezer için medya oynatıcısı düzgün çalışmadığı için eklemedik, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Youtube

TechCast Sizden Ne İstiyor?

TechDergi Medya olarak sizlerden, uzun soluklu olmasını istediğimiz yeni projemiz TechCast için ilgi ve destek bekliyoruz. Sosyal medya hesaplarımızı ve dijital yayın platformlardaki hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

TechCast’ e Nasıl Konuk Olurum?

TechCast içeriklerimize alanında yaptığı yeniliklerden ve gelişmelerden bahsetmek isteyen, teknoloji girişimine katkı sağlayan, yerli uygulama ya da proje geliştiren herkes podcast@techdergi.net adresinden iletişime geçerek bir sonraki TechCast konuğumuz olabilir ve kendini anlatma fırsatı edinebilir.

Bol dinlemeler!

Paylaş