1. Anasayfa
  2. İnceleme

Lapdox Laptop Tablet Telefon Standı İncelemesi

Lapdox Laptop Tablet Telefon Standı İncelemesi
10.0
Lapdox Laptop Tablet Telefon Standı İncelemesi

Sevgili Tech Dergi okurları, bu yazımızda Lapdox markasına ait laptop, tablet, telefon standını detaylı bir şekilde inceledik.

  • Kalite 10
  • Tasarım 10
  • Taşınabilirlik 10
  • Ergonomi 10

Sevgili Tech Dergi okurları, bu yazımızda sizler için piyasada bir dünya farklı modelleri bulunan Laptop standı konusuna el atıyoruz. Yazımıza sponsor olan Yerli malı Lapdox markasına ayrıca teşekkür ederiz.

Yazımızda özellikle Laptop konusunu ele alacağız çünkü en büyük sorunları genelde laptop stantlarında yaşıyoruz. Laptoplarımızı genelde masaya yerleştirip direkt kullanmaya başlarız. Fakat laptop ekranlarının yükseklik ayarı bulunmadığı için normal oturma pozisyonunun altına denk gelir. Bu nedenle de masa başında Laptop kullanırken duruş bozuklukları kendini göstermeye başlar. İçe dönük omuzlar, skolyoz, kamburluk gibi omurgamızın zamanla bozulmasına sebep olur.

Lapdox Laptop Tablet Telefon Standı

Bu yüzden bilgisayar başında otururken doğru oturuş pozisyonunu bulmamız gerekir. Laptoplar için bunu sağlayabilecek seçenekler arasında soğutuculu stantlar ve Lapdox gibi stantlar bulunur. Soğutuculu stantlar ilk bakışta mantıklı gibi görünse de bilgisayarınızı götürdüğünüz yerlere soğutucuyu taşımak bir hayli dertli olabilir kocaman soğutucuyla gezmek konusunu sizlerin takdirine bırakıyorum.

Peki o halde farklı modellere yönelelim daha kolay taşınabilen modellere bakalım derseniz de kafanızı karıştıracak onlarca benzer ürünle karşılaşacaksınız. Bunların hangisi daha faydalı olur hangisinden daha fazla verim alabilirim, hangisi daha dayanıklı olur diye düşünmeye sevk eden konuda bizler sizin için deneyimledik ve bu yazımızı hazırladık. (Merak etmeyin sponsorlu içerik olsa da biz ne görüyorsak söylemekten geri durmuyoruz. ?)

Sıradan Laptop Standı

İlk olarak Amazon.com.tr üzerinden bir satıcıdan görüntüsü ve fiyatı ile bizi cezbeden bir ürün bulup sipariş verdik. Ürün güzel bir kese içerisinde geldi ve ağırlık olarak tatmin ediciydi. Keseden çıkarttığımızda stant görüntü itibariyle kaliteli görünüyordu ta ki ürünü kurmaya başlayana kadar ürünün ayaklarını iki yana açmaya çalıştığımızda çıtırtı sesleriyle birlikte dişli mekanizmasının oradan parçalar dökülmeye başladı. Neyse diyerek kurmaya devam ettik.

İstediğimiz yüksekliği ayarladık bilgisayarımızı üzerine yerleştirdik. İyi güzel ama laptop üzerinde durmuyor, üzeri komple kaydırmaz malzemeyle kaplı olmasına rağmen laptop standın üzerinde durmuyor bir de bilgisayar üzerindeyken denemek istedik ve klavyede yazı yazmaya çalışırken sallantılar tadımızı kaçırmaya yetti. Bilgisayarı standın üzerinde bırakıp başından ayrılmak konusunda endişe ettik. Açıkçası ürünün görselleri ve kendi görüntüsü itibariyle kaliteli görünse de hiç güven vermiyor.

Lapdox Laptop Tablet Telefon Standı

Yerli Malı Lapdox Standı

Bir süre amazondan sipariş verdiğimiz standı deneyimledikten sonra sizler tarafından bizlere, reels videoları da gönderilen Lapdox standını denemeye geçtik. Lapdox, tasarımdan, üretime her detayıyla tamamen yerli üretim. Marka sahibi Ergin Bey tüm aşamalarında bizzat emek veriyor.

İnceleme konuğumuz Lapdox stant üzerinde kendi logosu baskılı güzel bir keseyle bizleri karşıladı. Bu arada bu stantları taşırken bu kese ile taşımanızı tavsiye ederiz. Daha sonra keseyi elimize aldığımızda çıkan seslerden kesenin içinde ekstra bir şeyler olduğunu anladık. Kesesinden çıkarttığımızda bizleri siyah şeffaf bir görünümle karşılayan stant rijit duruşuyla ilk anda bizi aldı.

Daha sonra hemen kuruluma geçtik, iki taraftan tutup açmaya çalıştığımızda sıkı bir şekilde açıldı. Elimizle orta kısmından ayırarak tam genişliğine ulaştık. Daha sonra bilgisayarımızı yerleştireceğimiz ayakları yukarı kaldırarak açtık. Bu ayak üzerinde 2 noktada kaydırmaz alan bulunmakta. Her iki ayağın üzerine gizlenmiş ayar çubuğunu indirerek istediğimiz yüksekliği ayarladık.

Bu ayar çubuğu da alt ayağa geçmeli bir yapıda, kayıp bozulma gibi bir derdimizin olmayacağını bizlere gösteriyor. Son olarak en alt kısımda bulunan tutucu ayakları açarak standı kullanıma hazır hale getirdik. Kese içerisinde bu tutucu ayakların daha geniş kasalı laptoplar için olan boyutu da bulunmakta. Bilgisayarınıza uygun ayağı alt ayakları sökerek kolaylıkla takabilirsiniz.

Kurulumdan hemen sonra bilgisayarımızı standın üzerine yerleştirdik ve tutucu ayak bilgisayarımızı sıkı sıkıya kavradı. Elimizle baskı uygulayarak salladığımızda bile oldukça güçlü ve stabil şekilde bilgisayarımız standın üzerinde duruyor. Aynı zamanda bilgisayarımızı stantla birlikte kaldırıp yerini değiştirdiğimizde standın hiç ayarı bozulmadı ve bizleri diğer stant gibi uğraştırmadı. Bu yazıyı hazırlarken de bilgisayarımız bu standın üstünde ve uzunca yıllar yine bu standın üzerinde duracağa benziyor.

Ürünün kalitesi konusunda şüphesi olan okurlarımız emin olabilirler ki piyasada bu fiyat bandında bulabileceğiniz en kaliteli stant.

Lapdox Laptop Tablet Telefon Standı

Acımadık, fırlatıp attık

Marka sahibi Ergin KURT bey, Lapdox standı hakkında; “Kullanıcılar tarafından bir kere alınıp ömür boyunca kullanmalarını istiyoruz. Kullandığımız malzemelerin kalitesine güveniyor bükülmelere kırılmalara karşı azami dayanıklığa sahip olduğunu biliyoruz.” Dedi. Görüşme esnasında bizlere ürünlerini yüksek bir noktadan bırakmamızı istedi, ürünü bıraktığımızda bazı parçalarının yerinden çıkacağını ve daha sonra bu parçaları yerlerine takarak yeniden kullanmaya devam edebileceğimizi ekledi.

Eee tabi biz de durur muyuz? Kaldırıp attık bir şey olmadı sonra bir defa daha, bir defa daha ve bir defa daha, sonunda bir şey oldu. Fark etmediğimiz bir diğer ayağı gördük. ? Evet telefon ve tabletimizi koyabileceğimiz daha yüksek açıda tutabilecek alt ayağa yerleştirilmiş bir ayak daha bulduk. (Ürünün videosunu izleyen arkadaşlarımız daha erken haberdar olacaklardır fakat biz videodan etkilenmemek adına ürünün deneyimlemeden izlemedik.)

Her neyse fırlatıp atma testini başarıyla tamamlayan ürünümüzü bir de eğip bükmek istedik ve bu testte de bizleri şaşırtarak başarıyla çıktı. Nihayetinde Lapdox standımızı yeniden masamıza aldık ve bilgisayarımızı yerleştirerek kullanmaya devam ettik. Aynı testleri sıradan stand içinde uyguladık. İlk olarak eğip bükmek istedik, ne yazık ki ilk hamlemizde ürün vida noktalarından kırılarak bizlere veda etti.

Ürünü incelerken içeriğimize sponsor olan Ergin KURT beye, ürününüzü farklı bir ürünle kıyaslayacağız, dediğimizde büyük bir memnuniyetle tabi ki kıyaslayabilirsiniz. Diyerek ürettiği Lapdox standına güvenini bizlere göstermiş oldu. Bu tarz inceleme içeriklerimizi objektiflik ilkemize dayanarak incelediğimizi ve sizlere karşı sorumluluğumuz olduğunu bilerek yaptığımızı tekrar hatırlatmak isteriz.

Lapdox Laptop Tablet Telefon Standı İncelemesi

Teknik Özellikler

MalzemeŞeffaf Polikarbonat
BoyutAçık:250x200mm
Kapalı:250x60mm
Ekran boyut aralığı10 -17 inç
Ağırlık180 gr
Yük kapasitesi25kg
Yükseklik kademesi6 Kademeli
Paket içeriği1 adet Stand, 1 adet Taşıma kılıfı, 2 Tutucu ayak

Hediye Var!

Unutmadan Ergin KURT bey sizler için 5 adet standı bizlere iletti. Bu lapdox stantlarını sizlere Instagram hesabımız üzerinden gerçekleştireceğimiz etkinliklere hediye edeceğiz. Bizleri instagramdan takip etmeyi unutmayın.

Bir sonraki inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Ürünü satın almak isteseniz aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Lapdox Laptop Tablet Telefon Standı İncelemesi
Lapdox Laptop Tablet Telefon Standı İncelemesi

Sevgili Tech Dergi okurları, bu yazımızda Lapdox markasına ait laptop, tablet, telefon standını detaylı bir şekilde inceledik. Rakiplerini kolayca alt etti.

Ürün SKU' su (Stok Kodu): ‎LPDX001

Ürün markası: ‎LapdoX

Ürün Para Birimi: try

Ürün fiyatı: 149

Ürün Stokta: InStock

Editörün değerlendirmesi:
10
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir