1. Anasayfa
  2. İnceleme

iPhone SE 2 çıkış tarihi ve özellikleri duyuruldu

iPhone SE 2 çıkış tarihi ve özellikleri duyuruldu
iPhone SE 2 çıkış tarihi ve özellikleri duyuruldu

Apple konusunda tahminleri ile ün kazanan analist Ming-Chi Kuo İphone SE 2 ile ilgili sürpriz bir açıklama yaptı. Ming Ekim ayının başında İphone SE 2 yakın zamanda müşterileri ile buluşabilir demişti. 2 hafta ardından İphone SE 2 ile ilgili daha fazla detay paylaştı.

iPhone SE 2’nin iPhone 8’e benzer bir tasarıma sahip olacağını söyleyen Kuo, İphone SE gibi İphone 5s kasası ile karşımıza çıkacağını belirtti. SE’nin özellikleri arasında A13 Bionic yonga seti, 3GB RAM, 64/128GB depolama alanı ve Touch ID yer alıyor. Özelliklere göz attığımız zaman İphone 11 ve İphone 11 pro ile aynı işletim sistemine sahip olduğunu anlayabiliyoruz. Kuo üç farklı renk ile satışa çıkacak: Gümüş,kırmızı ve uzay grisi.

iPhone SE 2 çıkış tarihi ve özellikleri duyuruldu

Peki, iPhone SE 2’nin fiyatı ?

İphone SE 2 modeli 399 dolar ile piyasa sunulacağı düşünülüyor. Kuo Apple’ın 2020 yılında 30 milyondan fazla iPhone SE 2 satmasını bekliyor. Kuo Apple’ın ayda 2 ila 4 milyon iPhone SE 2 üretimini yapacağını düşünüyor.

Merhaba Ben Tolgahan, 20 Yaşında Yönetim Bilişim Sistemleri(MIS) öğrencisiyim. Sanat,Spor ve Teknoloji alanları oldukça ilgimi çekmekte. Önce ki iş tecrübelerimde organizasyon firmalarında çalışma fırsatı bularak çeşitli defileler ve sergilerde yer alma fırsatı buldum. Artık Tech Dergisi ile sizde bu fırsatı bulacaksınız.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir