Atongm PD20W 10000 mAh PowerBank İncelemesi (Hediyeli)
  1. Anasayfa
  2. İnceleme

Atongm PD20W 10000 mAh PowerBank İncelemesi (Hediyeli)

8.5
Atongm PD20W 10000 mAh PowerBank İncelemesi

Genel olarak tasarım ve performans açısından başarılı olan cihazı severek bir süredir kullanıyorum. Herhangi bir problem yaşamadan kullandığım cihazı bu fiyat aralığında cihaz arayan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • Tech Dergi Puanı 8.5

Atongm markasının kalitesini gösterdiği yeni bir ürünü daha olan Atongm PD20W 10000mAh powerbank inceleme konuğumuz oldu. Ürünü bir süredir kullanıyor ve deneyimliyorum gerçekten harika olmuş. Gelin hızlıca detaylara geçelim.

Atongm PD20W 10000 mAh PowerBank Kutusu ve Kutu İçeriği

Kutu alışkın olduğumuz Atongm renklerinde ve tasarımında kutunun ön yüzünde ürünün özellikleri ve bir adet görseli bulunuyor. Ön kapağı açılarak içerisinden powerbank yine görülebiliyor. Kutunun her iki yanında Atongm logoları yer alıyor arka yüzünde ise ürünün özellikleri ve nasıl kullanılacağı İngilizce olarak yazılmış.

Kutu içeriğine baktığımızda bir adet Type A den Type C ye usb kablosu kullanım kılavuzu ve Atongm PD20W powerbank bulunuyor.

Atongm PD20W 10000 mAh PowerBank Tasarımı3

Atongm PD20W powerbank kutusunun içinde harika görünürken kutudan dışarı çıkarttığımda da tasarımıyla beni etkilemeyi başardı. Ürünün ön yüzü tamamen şeffaf materyalden üretilmiş. Böylece gelecekten gelmiş bir ürün gibi görünüyor. Bakır sargı, devre kartı, mıknatıslar harika bir tasarım dili olmuş. Ön yüzde kablosuz şarjın sağlandığı noktaya küçük bir şarj logosu yerleştirilmiş, en altta ise bir adet Atongm logosu yerleştirilmiş.

Yan yüzeylere baktığımızda bir yanında uyarı logoları diğer yanında ürünün özelliklerinin yazıldığını görüyoruz. Üst kısmı boş bırakılmış ve alt kısmına geldiğimizde ise bir adet Type-C giriş, çıkış yuvasını görüyoruz. 10000mAh batarya bittiğinde Powerbank’i kutudan çıkan kablosunu kullanarak buradan şarj edebiliyorsunuz. Type-c yuvasının hemen yanında ise cihazı açmanızı sağlayan buton yer alıyor.

Arka yüzeyde ise şarj istasyonunun stand haline gelmesini sağlayan bir ayak bulunuyor. Kolayca katlayarak telefonunuzu şarj ederken stand olarak da kullanabilmenizi sağlıyor. Tasarımı genel hatlarıyla böyleydi şimdi ise teknik verilere, performans ve deneyimlerimize geçelim.

Atongm PD20W 10000 mAh PowerBank Teknik Verileri

Model A-PW-10000-3 Batarya Kapasitesi 10000mA/3.8V(38Wh)
Giriş 5V-3A,9V-2A,12V-1.5A Batarya Tipi Lithium polymer core
Çıkış 5V 3A,9V-2.22A,12V-1.67A Dönüşüm Verimliliği >65%
Kablosuz Şarj 5W/7.5W/10W/15W Ağırlığı 235g
Şarj Süresi 2-3 Saat Boyutları 105x66x20,7mm

Atongm PD20W 10000 mAh PowerBank Performansı ve Deneyimlerimiz

Bir ürün tasarımıyla bizi çok mutlu etse de performansıyla da aynı mutluluğu yaşamak isteriz. Bizi tasarımıyla mutlu eden Atongm PD20W 10000 mAh PowerBank performansıyla da aynı enerjiyi veriyor. Ürünü kutusundan çıkarttıktan sonra hiç şarj etmeden 3 defa iPhone 13 Pro cihazımızı şarj ettik ve hala şarj edebilecek güce sahipti. Ürünü kullandıktan sonra şarja taktığımızda 2.15A 9.21V değerleriyle 2 saat civarında (tam olarak saat tutmadığımız için civarı dedik ????) tam şarj oldu.

Bu değerleri göz önüne aldığımızda ürünü günlük kullanımda 2-3 gün şarj etmeden defalarca telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Aynı zamanda kablosuz şarjı destekleyen akıllı saatlerinizi, kablosuz kulaklıklarınızı da defalarca kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Performans ve tasarım olarak birçok markayı ve modeli tereddütsüz kolaylıkla gerisinde bırakır.

thumbnail
Önerilen Yazı
Atongm Air 10 Pro ANC Kulaklık İncelemesi

Birkaç gündür yanımda ayırmadığım bu powerbank ile defalarca %40-50 civarında akıllı telefonlarımı şarj ediyorum aynı zamanda yine Atongm markasına ait Air 10 Pro ANC kablosuz kulaklığımı da defalarca şarj ettim. Unutmandan söylemeliyim ki ürünün kablosuz şarj bölgesine kulaklığı koyup alttaki Type-c çıkışından da telefonu şarj ettim yani aynı anda iki cihazınızı da bu şekilde şarj edebilirsiniz. Tüm bu kullanımlar sonrasında şu anda ürünün şarj göstergesinde 1 led yanıyor. Böylesine enerjiye sahip bu powerbanki ben çok sevdim. Fiyat bir miktar yüksek olmasa fiyat performansı olarak direkt tercih edilebilecek bir ürün olarak tavsiye edebilirdim. İlerleyen günlerde fiyat nasıl ilerler bilmiyorum ama kablosuz şarj imkanı sunan powerbank arayan ve bütçesine uyan kişilerin gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri bir ürün.

Atongm PD20W 10000 mAh PowerBank Son Söz

Genel olarak tasarım ve performans açısından başarılı olan cihazı severek bir süredir kullanıyorum. Herhangi bir problem yaşamadan kullandığım cihazı bu fiyat aralığında cihaz arayan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum. Fiyatı piyasadaki rakipleri arasında bir tık yukarıda olmasaydı bizden tam puan almayı hak edecek bir cihazdı fakat fiyat nedeniyle 1 puan kırıyoruz.

Hediyeli Bulmaca

Aşağıdaki bulmacayı çözüp, ad soyad, telefon numarası ve adresiyle birlikte bizlere iletisim@techdergi.net adresinden ulaştıran ilk arkadaşımıza incelemesini gerçekleştirdiğimiz Atongm PD20W 10000 mAh PowerBank’i hediye ediyoruz.

Atongm PD20W 10000 mAh PowerBank İncelemesi (Hediyeli)
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir