Yaani Mail Türkiye’nin Maili Masaüstü Beta Sürümü Yayında
 1. Anasayfa
 2. İnternet

Yaani Mail Türkiye’nin Maili Masaüstü Beta Sürümü Yayında

Merhaba değerli Tech Dergi takipçileri herkesin bildiği üzere E-Postalar hayatımızda önemli bir yer teşkil ediyor. Günümüzde 30’dan fazla E-posta servis sağlayıcısı var. Birçok kullanıcı Gmail, Outlook, Yahoo, vs. mail şirketlerinin ismini duymuştur, bunların yanında Türkiye’nin en büyük teknoloji şirketleri arasında yer alan Turkcell tarafından geliştirilen ve son yılların en güzel E-Posta sağlayıcı alternatifleri arasında yer alan Yaani Mail kullanıcılarının merakla ve sabırsızlıkla beklediği masaüstü Beta sürümünü yayınladı.

Peki Yaani Mail’in farkı nedir? Yaani Maili tercih ederek elde edeceğimiz avantajlar neler olur? bunu da konumuza dahil etmek istiyorum.

Hızlı, Kolay, Güvenli ve Çevrimdışı Olarak Kullanılabilir.

 1. Yaani Mail ile Her yerden hızlıca e-postalarınıza erişin, yüksek performans ile e-postalarınızı gönderin, aradığınız e-postaya kolayca ulaşın.
 2. Web ve mobil uygulamalarının sade tasarımı kolay kullanım sağlar. Organize bir şekilde çalışmanızı ve iletişim kurmanızı kolaylaştırır.
 3. Yüksek teknolojik altyapısı ile spam ve virüse karşı korur. Veriniz Türkiye’de Turkcell veri merkezinde güvenle saklanır. Çoklu antispam ve antivirüs mimarisine sahip güvenlik katmanımızla e-posta güvenliği sağlanır.
 4. 2 Adımlı Doğrulama ile yüksek güvenlik sağlar, güvenliğiniz Turkcell garantisi altında güvenli sunucular ile sağlanır.
 5. İnternetiniz kesilse bile e-postalarınız okumaya ve yanıtlamaya devam edebilirsiniz. Bağlantı kurulduğunda tüm işlemler otomatik gerçekleşir.
Yaani Mail Türkiye'nin Maili Masaüstü Beta Sürümü Yayında

Artık Tüm Platformlarda Mevcut ve Ücretsiz.

Uygulama marketlerinden indirerek Android 5.0 ve üzeri ya da iOS 13 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden kullanabilirsiniz. Ayrıca Chrome, Safari ve Firefox tarayıcıları ile yaanimail.com üzerinden erişebilirsiniz.

Yaani Mail IMAP ve POP3 Desteğine Sahip.

 1. YaaniMail’i IMAP veya Pop3 destekleyen dilediğiniz uygulama ile kullanabilirsiniz.
 2. Hesabınızın Pop3 veya IMAP ayarlarını YaaniMail web ayarlar menüsü üzerinden aktif hale getirmeniz gerekmektedir.
 3. Kullanıcı adının@yaani.com / @superonline.com ile bitmesine dikkat edilmelidir.
 4. IMAP URL: imap.yaanimail.com – port numarası 993 – SSL/TLS
 5. SMTP URL: smtp.yaanimail.com – port numarası 587 – STARTLS yoksa TLS
 6. POP3 URL: pop.yaanimail.com – port numarası 995 – SSL/TLS

Her E-posta hesabı için 2GB E-posta saklama alanı kullanıcılarına sunan Yaani Mail tamamen Türk Mühendisleri tarafından geliştirildi ve tamamen yerli imkanlar kullanılarak kullanıcılara sunuldu, Türkiye’nin ilk yerli Mail sağlayıcısı olan Yaani Mailin sunucuları da tamamen Türkiye’de bulunuyor ve Turkcell tarafından hiçbir ek şirket yada sağlayıcı olmadan kontrol ediliyor ve böylece tamamen yerli bir Mail adresi karşımıza çıkıyor.

Yaani Mail Türkiye'nin Maili Masaüstü Beta Sürümü Yayında

Yaani Mail Kurumsal İle İşyerinizde Yanınızda.

Yaani Mail ayrıca kurumsal olarak da kullanım imkanı sağlıyor. Kamuda bilgi güvenliğini düzenleyen Cumhurbaşkanlığı Genelgesi ve Dijital Dönüşüm Ofisi Rehberi’ne tam uyumlu olarak çalışabileceğiniz Yaani Mail, Global Adres Defteri, Relay, LDAP, karantina entegrasyonu gibi kullanım kolaylığı sağlayan özellikler ile işlerinizi güvenli ve kolay takip edebilmenizi de sağlıyor.

Yaani Mail Kurumsal Bulut Hizmet Fiyatları Nedir?

YaaniMail Kurumsal Bulut servisimiz ile altyapı işletme yüküne girmeden kurum içi ve dışı tüm e-posta ihtiyaçlarınızı karşılayın, Beş ana paketten birini seçin ve kullanmaya başlayın.

 1. Paket 1: 1 GB 10.5 TL
 2. Paket 2: 2 GB 14 TL
 3. Paket 3: 10 GB 21 TL
 4. Paket 4: 50 GB 35 TL
 5. Paket 5: 100 GB 59 TL

olacak şekilde kurumsal bulut hizmetine katılmak isteyen şirketlere sunulmaktadır. Ayrıca kurumlar için daha özel bir güvenlik altyapısı ve 7/24 hizmet desteği de Turkcell tarafından sağlanıyor.

Yaani Mail Türkiye'nin Maili Masaüstü Beta Sürümü Yayında

Turkcell bununla beraber bir ilk daha gerçekleştirdi ve Dövize bağlı değişen fiyat yok dedi ve sabit fiyatlar ile dövize bağlı değişen lisans maliyetlerinden arınmış öngörülebilir fiyat sunacağını da duyurmuş durumda. Buda Ülkemizde ki kurumsal firmaların oldukça dikkatini çekti, gün geçtikçe birçok kurumsal müşteriye ulaşan Yaani Mail Gururla Türkiye’de yapıldı ve hizmete sunuldu!

Turkcell attığı bu adımla Ülkemiz için büyük bir adım attı benzer konularda ilkleri gerçekleştirmeleri dileğiyle başarılarının devamı diliyorum. İlk kullanıma sunulduğu günden itibaren kullanıcısı olduğum Yaani Mail’den oldukça memnunum ve tüm okurlarımıza kullanmalarını tavsiye ediyorum.

Bir başka konuda görüşmek üzere takipte kalın güncel kalın.

Yeniliklerden ve güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Tech Dergi Twitter adresimizi takip etmeyi unutmayın.

GÜNCEL KONULAR:

IObit Yazılım Güncelleyici İle Yazılımlarınızı Güncel Tutun!

Merhaba ben Murat, 27 yaşındayım evli ve bir çocuk babasıyım. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven birisiyim, Tech Dergi'de tecrübem dahilinde sizlere yenilikler ve güncel gelişmeleri aktarıyor olacağım. İletişim E-Posta Adresi: murattimur@techdergi.net

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir