Ücretsiz Blockchain Okulu ’na Kayıtlar Başlıyor
  1. Anasayfa
  2. Genel

Ücretsiz Blockchain Okulu ’na Kayıtlar Başlıyor

Ücretsiz Blockchain Okulu ’na Kayıtlar Başlıyor. Kripto paraların ortaya çıkmasıyla birlikte, blok zinciri teknolojileri de önem kazanmaya başladı. Pek çok ülkenin önem verdiği gibi ülkemizin de bu teknolojiye önem vererek üzerine eğitimlerin düzenlenmesi bizi gelecek adına sevindiriyor.

Bahçeşehir Üniversitesi tarafından, İstanbul Blockchain Okulu Projesi kapsamında verilecek Blockchain Uzmanlığı Eğitimleri için kayıtlar başladı.

Başvuru Kriterleri:

  1. 18-40 yaş aralığında;
  2. Üniversitelerin Mühendislik, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültelerinde, Bilgisayar Programcılığı Bölümünde (2 Yıllık), Bilgisayar Teknolojisi Bölümünde (2 Yıllık), Yazılım Mühendisliği bölümlerinde öğrenim gören ya da mezun olmuş;
  3. Üniversitelerin diğer fakültelerinde öğrenim gören ya da mezun olmuş ve temel algoritma becerilerine sahip veya algoritma ve programlamaya giriş dersleri almış;
  4. Tercihen temel veya orta seviyede Javascript bilen, Java ve Python dillerinden en az birini kullanmış veya bu yazılım dilleri konusunda bilgili;
  5. Solidity testleri yapabilen ve Smart Contract geliştirme konusunda bilgi/tecrübe sahibi olan adaylar eğitimlere kabul için tercih edilecektir.

Son Başvuru Tarihi: 25 Eylül 2019

Ücretsiz Blockchain Okulu ’na Kayıtlar Başlıyor
İstanbul kalkınma ajansı, habitat, tspb, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, istanbul blockchain okulu

100 Kişilik kontenjan bulunmakta!

ÜCRETSİZ olarak verilecek eğitim için, 4 grup oluşturulacak ve her grup için 25 kişilik kontenjan bulunacak. İlk grup dersleri 1 Ekim 2019 tarihinde başlayacak, diğer gruplar için tekrar duyuru yapılacak.

İstanbul Blockchain Okulu, Blockchain Uzmanlığı Eğitimi için 4 grup oluşturulacaktır. Her grup için 25 kişilik kontenjan bulunmaktadır.

İlk grup dersleri 1 Ekim 2019 tarihinde başlayacaktır. (Diğer gruplar için tekrar duyuruya çıkılacaktır.) İstanbul Blockchain Okulu , Blockchain uzmanlığı eğitimi toplam 104 saat (4 Hafta) sürecektir.

Eğitimler, Hafta içi; Salı, Çarşamba, Cuma günleri 18:00 – 22:00 saatleri arası. Hafta sonu; Cumartesi, Pazar 11:00 – 18:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

Eğitime kabul edilen katılımcılar ile “eğitim devamlılığı” kapsamında sözleşme yapılacaktır. Katılımcıların eğitimlerin en az %80’ine devam etme zorunluluğu vardır!

Ücretsiz Blockchain Okulu ’na Kayıtlar Başlıyor
İstanbul Blockchain okulu

Blockchain Okulu Eğitim Detayları

Bahçeşehir Üniversitesi tarafından hazırlanan, İstanbul Blockchain Okulu, Blockchain Uzmanlığı eğitimleri giriş düzeyinde başlayıp; blockchain ve yazılım geliştirme düzeyine kadar ilerleyecektir. Detaylı eğitim içeriğine ulaşmak için tıklayın.

Eğitim sırasında ve sonunda verilen sınavlardan başarıyla geçenler sertifika almaya hak kazanacaktır.

Eğitime Başvurmak için aşağıdaki butonu kullanarak başvuru formuna gidebilirsiniz.

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir