BLUTV DİZİSİ SAYGI’NIN İKİNCİ SEZONU YAYINLANDI…
  1. Anasayfa
  2. Genel

BLUTV DİZİSİ SAYGI’NIN İKİNCİ SEZONU YAYINLANDI…

Behzat Ç’de çokça popüler olan Ercüment Çözer karakterinin konu alındığı Saygı dizisi ikinci sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor. İlk sezonu ve ilk bölümü 27 Ekim 2020 tarihinde yayınlanmıştır. Senaristliğini Ercan Mehmet Erdem, yönetmenliğini ise 1.sezonda Ali Taner Baltacı, 2.sezonda ise Ender Mıhlar üstlenmiştir. İlk sezonuyla ses getiren ve Behzat Ç hayranlarını sevindiren Saygı dizisi, hala daha çokça konuşulmaya devam ediyor.

Dizinin çekimleri geçen haziran ayında başlamış olup 23 Eylül 2021’de de 8 bölümlük ikinci sezonuyla izleyici karşısına çıktı. İlk bölümünü yayınlayan dizi, her hafta bir bölüm şeklinde devam edecek.

Saygı 2′ de ise diziye yeni oyuncular katıldı. Başarılı oyuncular Damla Sönmez ve Sarp Akkaya’da ekibe katılıyor. Saygı dizisinde olay aslında Ercüment Çözer etrafında dönse de diğer karakterlere ve diğer karakterlerin hayatlarına ve iç dünyalarına da konuk oluyoruz. Behzat Ç dizisini çok seven ve Saygı dizisini de ilk çıktığında hemen izleyip beğenmiş biri olarak Saygı 2’yi de çok merak ediyorum ve kesinlikle beğeneceğimden eminim. Siz de diziyi izlediniz ve sevdiniz mi ? Eğer hala izlemediyseniz bu yazıdan sonra başlamanızı tavsiye ederim. Şimdiden yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

BLUTV DİZİSİ SAYGI'NIN İKİNCİ SEZONU YAYINLANDI...

Merhaba. Kültür, sanat ve bilim alanlarına ilgi duyan çokça meraklı bir gencim. Yazmak ve okumak en büyük hobim ve yazılarımı sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir