Oyuncular İçin ‘Masaüstü El Masaj Aleti’ Geliştirildi
  1. Anasayfa
  2. Genel

Oyuncular İçin ‘Masaüstü El Masaj Aleti’ Geliştirildi

Ağrıları giderir! Dolaşımı geri yükler! İnsan temasını simüle eder!

Oyuncular için her şeye sahip bir şey var: Ağrıyan ellerinizdeki yorgunluğu gidermek ve sizi formda tutmak için kullanılabilen bir masa üstü el masaj aleti.Japon oyun donanımı ve çevre birimleri üreticileri Bauhütte tarafından yaratılan asus 15 cihazı, gerçek bir masaj hissini taklit ettiği iddia edilen hava yastığını ısıttı ve neden olmasın.

Bauhütte, ellerinizi ısıtmak için oyundan önce masajı kullanmanızı önerir; dolaşımı iyileştirmek için molalar sırasında; ve bitirdikten sonra yorgun küçük parmaklarınızın sertliğini ovmak için. Çünkü bunu hak ediyorsun.

Oyuncular İçin ‘Masaüstü El Masaj Aleti’ Geliştirildi
El masajı yapan bir oyuncu

Bir shiatsu modu, görünüşe göre, avuçlarınızı sıkı bir baskıyla ovuştururken, bir “yüksük” modu, her parmağı birer birer çekip gerecektir. Eksik olan tek şey, oyunun ortasında bir desteğe ihtiyacınız olduğunda size biraz cesaret veren bir el tutma modudur.

Cihaz (Kotaku aracılığıyla tespit ettiğimiz) eğlenceli, küçük bir mekanizma, elbette, ama o kadar da büyük bir yenilik değil. “Elektrikli el masajı” için hızlı bir arama yaparak düzinelerce benzer ürünü çevrimiçi olarak bulabilirsiniz, ancak Bauhütte bu şeye hedef kitlesine hitap etmek için şık bir mat siyah makyaj yaptı. Cihaz, ısıtmalı şilte ve portatif ayak masajı da dahil olmak üzere şirketin diğer oyuncular için SkyMall mekanizmalarıyla iyi uyum sağlar.

Gerçekten de, bu gadget hakkında beni korkutan şey, oyunla ilgili frippery için potansiyel pazar hakkında söyledikleri değil (her hobinin bibloları vardır), ancak bir gün bir tür siberpunk casusluk planında tehlikeye atılabileceği fikri. Bir takımın rakibinin el masaj aletini hackleyerek büyük oyundan önce veya hatta oyun sırasında birkaç parmağını kırdığı yüksek bahisli bir e-spor müsabakasını hayal edin. Makinelerin verdiğini makineler alabilir.

El masajı görünüşe göre şu anda sadece Japonya’da 150$ civarında bir fiyata satılıyor, ancak bu krampların şiddetli bir şekilde başladığını hissediyorsanız Amazon’da bir sürü benzer cihaz var.

Oyuncular İçin ‘Masaüstü El Masaj Aleti’ Geliştirildi
El Masaj Aleti Şıklığı
Oyuncular İçin ‘Masaüstü El Masaj Aleti’ Geliştirildi
El Masajı Aleti Shiatsu modu avuç içinde çalışır.
Oyuncular İçin ‘Masaüstü El Masaj Aleti’ Geliştirildi
El Masajı Aletinde Isıtma modunun dolaşımı hızlandırdığı söyleniyor.

Bu ürün sitesini ziyaret etmek isterseniz tıklayınız.

Amazon Prime Video Ocak 2022 takvimi açıklandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir