Mario Kart 9 Geliştirme Aşamasında
  1. Anasayfa
  2. Oyun

Mario Kart 9 Geliştirme Aşamasında

Bir endüstri analistine göre, Mario Kart 9 şu anda “aktif geliştirme” aşamasında, yeni bir yarış bükümüne sahip olacak ve bu yıl takdim edilebilir. Ve Nintendo bu yıl oyunla dalga geçmeye hazır olabilir.

Mario Kart 9 Geliştirme Aşamasında
Mario Kart 8 New Screens

Oyunla ilgili spekülasyonlar, Gamesindustry.biz için gelecek yıl için tahminlerini yazarken sevilen yarış serisine yeni bir girişin yolda olduğunu söyleyen Tokyo merkezli endüstri analisti Dr. Serkan Toto’dan geliyor.

“Mario Kart 8 Deluxe’ün Nintendo Switch’te hala çok iyi sattığının farkındayım, ancak Mario Kart 9 aktif olarak geliştiriliyor,” dedi ve Nintendo’nun bu yılki serinin bir sonraki girişini “taklit edebileceğini” söylemeden önce.

Ayrıca Toto, Mario Kart 9’un “yeni bir yaklaşım” ile çıkabileceğini de belirtti. Yeni Mario Kart oyunları, Double Dash’in iki karakterli kartlarından Mario Kart 8’in anti-yerçekimi bölümlerine kadar düzenli olarak karting formülünde yeni yaklaşımlar içerir.

Analist daha fazlasını eklemekten kaçınsa da bu, sosyal medyadaki hayranların dönüşün ne olabileceğine dair spekülasyon yapmasını engellemedi. Bir sonraki bölümün, popüler seriye F1 merkezli bir çekim için yönlendiren diğer franchise’lardan diğerlerine bir dizi yıldız getirebileceğini öne süren teorilerden, topluluk, olası bir yaklaşan açıklamaya yönelik önerilerini sunmakta şimdiye kadar iyi bir iş çıkardı…

Mario Kart 9 Geliştirme Aşamasında
Mario yeni gelişmeye tepkiler

Toto’nun Mario Kart 9 ile ilgili tahminlerine ek olarak analist, 2022’nin Nintendo’nun serisinden bir tanesini mobil cihazlara getirdiği yıl olabileceğini de öne sürdü. “Mobil cihazlarda Nintendo, Mario Kart Tour’un 2019’daki lansmanından bu yana çok sessizdi, ancak 2022’nin akıllı cihazlara tekrar yerleşik bir IP geldiğini göreceğimiz zaman olduğunu düşünüyorum” dedi.

Geçen yıl, Mario Kart 8 resmi olarak ABD tarihinin en çok satan yarış oyunu oldu. Hem Wii U sürümü hem de Nintendo Switch’in Mario Kart 8 Deluxe satışlarını birleştiren oyun, Nisan ayında 40 milyonun üzerinde birleşik birim satarak ve pole pozisyonunu aldıktan sonra Mario Kart Wii’yi geride bıraktı.

Nintendo, Mario Kart 9 için planlarını resmi olarak onaylamadı veya üzerinde aktif olarak çalışıyor, bu yüzden bu konuda çok erken heyecanlanmak istemiyoruz. Yenilikler gelene kadar eski sürümü kullanmak isterseniz tıklayın.

Sony, HT-A7000 premium sound bar İçin Yazım Güncellemesi Geliyor

Çevirmen

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir