Instagram Koyu Mod Desteğine Kavuştu!
  1. Anasayfa
  2. Genel

Instagram Koyu Mod Desteğine Kavuştu!

Popüler sosyal medya platformu olan Instagram, kullanıcıların uzun zamandır beklediği, hatta Android tarafında illegal yollarla uyarlamaya çalıştığı Koyu Mod desteğine kavuştu.

Facebook’a ait olan popüler sosyal medya platformu olan Instagram, yeni gelen sürüm güncellemesi ile beraber Koyu Mod seçeneğini kullanıcılara sundu. Tasarım olarak iOS 13 gibi siyah ve koyu gri renk skalasından oluşuyor. Bunun yanında hesap eklemek istediğinizde bir takım hataların olduğunu belirtmekte fayda var.

iOS 13 ile kullanıcılara sunulan Koyu Mod, beraberinde uygulama geliştiricileri bu özellik üzerinde yoğunlaşmaya başladı. WhatsApp için Koyu Mod çalışmalarının varlığından söz etmiştik. Bunun yanında Microsoft şirketi de bu yeniliğe ayak uydurmaya başlamış görünüyor. Outlook OneDrive gibi kullanışlı uygulamalarında halihazırda Koyu Mod özelliği bulunuyor.

Bahsettiğimiz Microsoft Outlook ve OneDrive Koyu Mod görselleri;

Instagram Koyu Mod özelliğinin şu an sadece iOS kullanıcıları için bulunduğunu belirtelim.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

Bir çok işletim sistemine hakim, yüksek donanım bilgisine sahip ve yazılıma büyük ilgi duyan; 2019 yılı Haziran ayında TECH DERGİ ekibine dahil olan Murat Arık, Atatürk Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir