1. Anasayfa
  2. Genel

WhatsApp Koyu Mod Seçeneği Beta Sürümünde Görüntülendi!

WhatsApp Koyu Mod Seçeneği Beta Sürümünde Görüntülendi!

WhatsApp, kısa süre önce Google Play Beta Programı aracılığıyla yeni bir güncellemeyi kullanıcılara sundu. Yeni sürüm olan 2.19.282, yakında çıkacak olan Whatsapp Koyu Mod hakkında bir takım detaylar içeriyor.

Yeni sürüm ile beraber ayarlar bölümünde Tema Ayarları göze çarpıyor. Bu özellik kullanıcılara “açık“, “karanlık” ve “sistem temelli” olacak şekilde üç seçenek sunuyor. Buna göre kullanıcı isterse alışılmış olan açık renkli temayı kullanabilecekken istedikleri zaman ise koyu modu kullanabilecekler.

WhatsApp Koyu Mod Ekran Görüntüleri

WhatsApp Beta sürümünde ortaya çıkan bu özellik halen test aşamasında olduğu için bununla beraber bir çok hatayı da içerisinde barındırıyor. Geliştiriciler hataları giderdikten sonra bu özelliği kullanıcılara sunacak. Ancak bu durumun ne kadar süreceği bilinmemekle beraber İOS kullanıcıları için de bir bilgi bulunmuyor.

Bu yeni özellikler WABetaInfo tarafından ortaya çıkarıldı.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

Bir çok işletim sistemine hakim, yüksek donanım bilgisine sahip ve yazılıma büyük ilgi duyan; 2019 yılı Haziran ayında TECH DERGİ ekibine dahil olan Murat Arık, Atatürk Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir