Galaxy Note 10 Serisi İçin Android 10 Beta Programı Başladı!
  1. Anasayfa
  2. Genel

Galaxy Note 10 Serisi İçin Android 10 Beta Programı Başladı!

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan ve satışa çıkan Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus sahipleri için sevindirici haber geldi. Samsung, en son serisi olan Note için Android 10 beta güncelleme programını resmen başlattı.

Artık Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus  kullanıcıları akıllı telefonlarını One UI 2.0 arayüzünü de barındıran Android 10 betaya güncelleye bilecekler. Samsung tarafından kısa bir süre önce Galaxy S10 kullanıcılarına da yayınlanan bu güncelleme, en son çıkan Note serisine de gelmiş durumda.

Galaxy Note 10 Serisi İçin Android 10 Beta Programı Başladı!

Beta Güncellemesi İlk Olarak Almanya’da Yayınladı!

İlk olarak Almanya’daki kullanıcılara N975FXXU1ZSJF sürüm numarasıyla sunulan güncelleme, yakın bir zamanda ABD ve Güney Kore’de de yayınlanmış olacak. Yayınlanan sürümün Galaxy S10 serisindeki  Android 10 beta güncellemesiyle de aynı olduğu belirtiliyor.

N975FXXU1ZSJF beta update

Beta güncellemesinin boyutu 1.8 GB olarak açıklandı. Dosya içinde Kasım güvenlik paketi de mevcut. Her güncellemede olduğu gibi bu güncellemeyi de kullanmak için Samsung Members uygulamasına üye olmanız gerekiyor. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra “güncelleme” ayarlar kısmında görünecek. Güncellemenin önümüzdeki aylar içinde ülkemizde de sunulması bekleniyor.

galaxy note 10

Diğer haberlerimize daha hızlı ulaşmak için bizi takip etmeyi unutmayın!

5 yaşında bilgisayarla tanışmış, teknoloji, oyun ve müziğe yoğun ilgi duyan; her şeyden bir parça kapmış kimse.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir