Samsung Galaxy S11 Modeline Ait Tanıtım Tarihi Netleşti!
  1. Anasayfa
  2. Genel

Samsung Galaxy S11 Modeline Ait Tanıtım Tarihi Netleşti!

Samsung, şimdiye kadar S serisi cihazlarını Şubat ve Mart aylarında duyurmuştu. Muhtemel yeni S modelinin ne zaman tanıtılacağı merakla beklenirken, Samsung‘un basın video kanalına yanlışlıkla erken yüklenen tanıtım videosundan sonra, şirket tarafından Galaxy S11 (belkide S20) modelinin tanıtılacağı tarih ve saat resmen doğrulandı.

Samsung Unpacked
Samsung Unpacked

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan aşağıdaki tanıtım videosu, Twitter’da @ water8192 ve Max Weinbach (XDA Developers’tan) tarafından keşfedilmişti. Ortaya çıkan tanıtım videosunun sonunda ise Samsung Unpacked etkinliğinin, 11 Şubat‘ta gerçekleşeceğini ve etkinliğin her zamanki gibi canlı olarak yayınlanacağı belirtilmişti.

Yapılacak etkinlikte Galaxy S11 ‘in yanında yenilenmiş Galaxy Fold modelinin tanıtılacağı belirsizliğini korurken, son anda şirket tarafından yapılan “Gelecek on yıllık mobil deneyimleri şekillendirecek yeni ve yenilikçi cihazları açığa çıkaracağız.” açıklamaları dikkat çekti. Ayrıca etkinliğin 11 Şubat‘ta ve pasifik saatine göre 11.00‘da yapılacağı resmen doğrulandı.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

Bir çok işletim sistemine hakim, yüksek donanım bilgisine sahip ve yazılıma büyük ilgi duyan; 2019 yılı Haziran ayında TECH DERGİ ekibine dahil olan Murat Arık, Atatürk Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir