Zula Oyuncuları MenaPay İle Altın Alabilecek!
  1. Anasayfa
  2. Genel

Zula Oyuncuları MenaPay İle Altın Alabilecek!

Blok zinciri (Blockchain) tabanlı ödeme uygulaması MenaPay, ZULA oyunu içerisinde satın alma işlemlerinde kullanılmaya başlandı.

MadByte Games tarafından geliştirilen ve Türkiye’de ilgi gören MMO FPS oyunlarından biri olan ZULA, 100’den fazla ülkede 11 farklı dilde oynanıyor. ZULA oyuncuları artık, karakterlerini güçlendirmek, oyun içi market aracılığı ile silah, cephane, ekipman satın almak için kullandıkları ZULA Altınlarının ödemelerini MenaCash ile yapabilecek.

ZULA-Menapay

MenaPay, ZULA İle Anlaştı

MenaPay, dijital oyun sektöründe iş birliği yaptığı firmalara bir yenisini ekledi. InGame Group çatısı altındaki MadByte Games tarafından geliştirilen ve ülkemizin sevilen oyunlarından biri olan MMO FPS oyunu Zula’da, oyuncular artık pratik bir ödeme yöntemi olan MenaPay’i de kullanabilecek. Zula Online üzerinde karakterini güçlendirmek isteyen oyuncuların, Zula Altın satın alarak hesaplarına yükleme yapmaları gerekiyor. Blockchain tabanlı , MenaPay’in sabit kripto parası MenaCash ile QR kod kullanarak birkaç saniyede Zula Altın satın alınabilmesi mümkün.

Kripto Para ile Kolay Ödeme Sağlıyor

MenaPay, kripto para sistemi kullanarak hızlı ödeme kolaylığı sağlıyor. ZULA oyuncularına oyun esnasında kesinti yaşamadan hızlı bir şekilde ödeme yapma deneyimini sunuyor. QR kod okutarak birkaç saniye içinde hızlı ve güvenli ödeme yapma imkânı sunan MenaPay, dijital dönüşümün en belirgin şekilde yaşandığı oyun sektöründe hızla büyümeye devam ediyor.

Oyun sektöründen küresel ölçekli çok farklı firmalarla yapılan iş birliklerinin ardından yerli bir oyun firmamız ile de çalışan MenaPay, büyük bir pazar olan oyun sektörüne özel yeni çözümler sunmak için çalışıyor. Teknoloji ve altyapı geliştirmelerine öncelik veren şirket, dijital dönüşüm ve gelişmelerin çok etkili yaşandığı oyun sektöründe kullanıcı deneyimini iyileştirme odaklı çalışmalarını hayata geçirmeyi planlıyor.

Zula

Diğer yazılarımızdan ilk siz haberdar olmak için instagram hesabımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!

5 yaşında bilgisayarla tanışmış, teknoloji, oyun ve müziğe yoğun ilgi duyan; her şeyden bir parça kapmış kimse.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir