Yeni Razer Naga V2 Pro
  1. Anasayfa
  2. Mouse

Yeni Razer Naga V2 Pro

Değiştirilebilir 3 yan plaka, 19+1 programlanabilir düğme, Razer HyperScroll Pro Wheel ve Razer HyperSpeed Wireless ile Razer Naga V2 Pro, her türe hükmetmek için fazlasıyla yeterli güce sahiptir.

IRVINE, Kaliforniya – Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer™, bugün markanın janra bozan MMO ve battle-royale farelerinin en yenisi; Razer Naga V2 Pro ve Naga V2 HyperSpeed’i duyurdu. Naga V2 Pro’daki değiştirilebilir 3 yan plaka ve her iki farede de çok sayıda yeni özellik ile öncelikle MMO’lar için tasarlanan yeni Naga V2 Pro ve Naga HyperSpeed, Razer’ın en kişiselleştirilebilir faresi olarak her zamankinden daha iyi bir şekilde geri dönüyor.

Üstün kontrol ve uyarlanabilirlik

2009’da piyasaya sürülen orijinal Naga, çığır açan çok düğmeli yan paneliyle işlevsellik ve kontrol için yeni standartlar belirleyerek MMO fare kategorisini yarattı ve anında dünyanın en çok satan MMO faresi oldu. Yeni Naga V2 Pro, MMO oyuncuları için en önemli özelliklere odaklanırken, oyuncuların sevdiği Naga serisinin şeklini ve hissini koruyan bir dizi geliştirme ve iyileştirme ile bu mükemmellik mirasını sürdürüyor. 

Razer Naga V2

3 değiştirilebilir yan plaka, 19+1 yeniden ayarlanabilir düğme, 22 programlanabilir kontrol, yeni Razer HyperScroll Pro Wheel, Razer HyperSpeed Wireless, Razer Focus Pro 30K Optik Sensör, Razer Optical Mouse Switches Gen-3 ve bir dizi şarj ve bağlantı seçeneği ile Naga V2 Pro, her oyun türünde günümüz oyuncularının ihtiyaçlarını karşılamaya hazırdır.

Razer’ın PC Oyun Bölümü Başkanı Chris Mitchell, “Razer Naga fare serisi; modülerlikleri, özelleştirilebilirlikleri ve esneklikleri sayesinde MMO oyunlarının kralları olarak kabul ediliyor” dedi. “Daha fazla kaydırma tekerleği özelleştirme seçeneği, kablosuz şarj uyumluluğu ve birçok başka yükseltmeyle Razer Naga V2 Pro, Razer MMO fare serisinin mirasını sürdürmeye hazırlanıyor.”

Razer Naga V2 scroll

Razer HyperScroll Pro Wheel ile istediğiniz gibi döndürün

Yeni Razer HyperScroll Pro Wheel, kaydırma hareketini ve hissini kişiselleştirmek için akıllı ayarlarla Naga V2 Pro’ya neredeyse sınırsız özelleştirme getiriyor. Kullanıcılar, kendileri tarafından özelleştirilmiş bir mod da dahil olmak üzere tümü Razer Synapse 3’te bulunan ve anında erişilebilen, 6 kaydırma tekerleği ayarı modu arasında geçiş yapabilir. Daha tipik oyun içi seçimler için Standart mod; kolay, kesin kaydırma için Farklı (Distinct) mod ve en yüksek sayıda girdi sağlamak için Ultraiyi (Ultrafine) modlarının yanında, Naga V2 Pro’nun 2 ön ayarı daha vardır: Teker ne kadar hızlı kaydırılırsa daha az direnç sağlamak için uyarlanabilir kaydırma ve her zaman açık, hızlandırılmış kaydırma için Serbest Kaydırma.

thumbnail
Önerilen Yazı
Razer Wolverine V2 Pro çıktı

Razer HyperScroll Pro Wheel için son seçenek, kullanıcının mükemmel kaydırma hissini ve beğenisine göre ayarlanmış işlevi elde etmek için neredeyse sonsuz ayarlamalar yapabileceği Özel modudur. Razer Synapse 3 ile kullanıcılar kaydırma gerilimini, adım sayısını ayarlayabilir ve adımlar arasındaki kuvvet eğrisini özelleştirebilir. Böylece her şeyin pürüzsüz aktığı serbest bir tekerlekten, en fazla 8 adımlı tekerlek seçenekleri arasında gidip gelebilirler. Ya da isterseniz tekerleği 96 adıma kadar götürün ve ardından her adımın nasıl hissettirdiğini kendi isteğinize göre ayarlayın. Bu özelleştirme seviyeleri, kullanıcıların HyperScroll Pro Wheel işlevini ve dokunsal geri bildirimi en ince ayrıntısına kadar ayarlamasına olanak tanıyarak onlara ihtiyaç duydukları mükemmel hissi ve aksiyonu gerçekleştirmelerini sağlar. 

Yeni Razer Naga V2 Pro

Aksiyonu Salıverin 

Naga V2 Pro, hem bağlantı hem de güç için Razer’ın kablosuz teknolojilerindeki en yeni özelliklere sahiptir. Razer HyperSpeed Wireless’a sahip olan Naga V2 Pro, gecikmesiz oyun için yüksek performanslı, düşük gecikmeli bir bağlantıya sunarken, uyarlanabilir frekans izleme ve anahtarlama, oyuncuların en gürültülü sinyal ortamlarında bile hızlı, kesintisiz kablosuz bağlantının keyfini çıkarmasına olanak tanır. Tam çok yönlülük ve kullanım kolaylığı için Naga V2 Pro, şarj olurken oynatmaya izin vermek adına Bluetooth veya birlikte verilen SpeedFlex Type C kablosuyla da bağlanabilir.

HyperSpeed Wireless’ta 150 saate, Bluetooth’ta ise 300 saate varan muazzam pil ömrüne sahip olan Naga V2 Pro, Razer Kablosuz Şarj Ünitesi ve Razer Mouse Dock Pro (her ikisi de ayrı satılır) ile uyumlu olduğu için kablosuz olarak da şarj edilebilir. Naga V2 Pro, Razer’ın çoklu cihaz kablosuz bağlantısını da destekleyerek, halihazırda Razer HyperSpeed özellikli bir klavyeye sahip olan kullanıcıların, birlikte verilen Naga V2 Pro USB dongle’a bağlanmasına izin vererek, sistemlerinde bir USB bağlantı noktasını serbest bırakır.

Yeni Razer Naga V2 Pro

Bütün olay optiklerde

Naga V2 Pro’daki güncellemelerin başında yeni Razer Focus Pro 30K Optik Sensör ve Razer Optik Fare Anahtarı Gen-3 geliyor. Razer’ın yepyeni sensörü, cam da dahil olmak üzere çok çeşitli yüzeylerde kusursuz izleme performansı sağlarken, akıllı izleme, asimetrik kesme ve Motion Sync gibi gelişmiş hedef ve kontrol için akıllı işlevlerle desteklenir.

Naga V2 Pro, Razer Optik Fare Anahtarı Gen-3’ü destekleyerek hem geri tepme gecikmesi olmadan 0,2 ms’lik muhteşem bir çalıştırma (actuation) sayesinde rakipsiz dayanıklılık ve hız hem de anahtar basınçlarını ölçmek için kullandığı kızıl ötesi ışık sayesinde sıfır çift tıklama ile iyileştirilmiş 90 milyon tıklama ömrü sunar.

Razer Naga V2 hyperspeed

Razer Naga V2 HyperSpeed

Bugün ayrıcaNaga V2 HyperSpeed de duyuruldu. 20 programlanabilir kontrol, Razer HyperScroll Teknolojisi, Razer Focus Pro 30K Optik Sensör ve Razer Mekanik Fare Anahtarları Gen-2’ye sahip olan Naga V2 HyperSpeed, masaüstlerindeki gereksiz kalabalıktan kurtulmak ve kablosuz çalışmak isteyen MMO oyuncuları için idealdir.

Denge ve ağırlık dağılımı için fare gövdesine çapraz olarak monte edilmiş tek bir AA pille çalışan Naga V2 HyperSpeed, Bluetooth’ta 400 saate kadar ve Razer HyperSpeed Wireless’ta 250 saat kesintisiz düşük gecikmeli oyun oynama imkânı sunar.

Razer Mechanical Mouse Switch Gen-2’nin hızı ve dayanıklılığı ile desteklenen ve Razer HyperSpeed Wireless’ın kesintisiz, düşük gecikmeli performansı üzerinden bağlanan Razer Focus Pro 30K Optik Sensörün hassasiyeti ve doğruluğu ile Naga V2 HyperSpeed, her oyuncunun raid arkadaşıdır.

Yeni Razer Naga V2 Pro
RAZER NAGA V2 PRO ÖZELLİKLERİ
2, 6 ve 12 buton konfigürasyonlu 3 değiştirilebilir yan panel
22 adede kadar programlanabilir kontrol, 19 programlanabilir düğme
Razer HyperScroll Pro Wheel; 1’i Razer Synapse’de özelleştirilebilir olmak üzere 6 kaydırma modu arasında geçiş yapın
%99,8 çözünürlük doğruluğuna sahip Focus Pro 30K Optik Sensör
Saniyede 750 inç’e kadar (IPS)/70 G hızlanma
Gelişmiş Kalkış/İniş mesafesi özelleştirmesi
3 bağlantı modu – HyperSpeed (2.4GHz), BLE ve kablolu
%100 PTFE fare ayağı 
Dokulu yan tutacaklara sahip ergonomik sağ el tasarımı
90 milyon tıklama için derecelendirilen Razer™ Optik Fare Anahtarları Gen-3
Anında Hassasiyet Ayarı (Varsayılan aşamalar: 400/800/1600/3200/6400)
Gelişmiş yerleşik bellek (4+1 profil)
Razer Synapse 3 desteği
Şarj ve kablolu kullanım için 1,8 m Speedflex kablo
Pil ömrü: HyperSpeed kablosuz ile yaklaşık 150 saat, BLE ile 300 saat (tahminler aydınlatmasız kullanım pil ömrü ayarlarına göredir)
Razer Mouse Dock Pro ve Kablosuz Şarj Ünitesi uyumlu
Yaklaşık boyut: Uzunluk: 119.5 mm // Genişlik: 75.5 mm // Yükseklik: 43.5 mm
Yaklaşık ağırlı:
Yalnızca fare: 134g (kablo ve donanım kilidi olmadan)
12 Düğmeli Yan Panel: 22g 
6 Düğmeli Yan Panel: 19g
2 Düğmeli Yan Panel: 17g

Razer Naga V2 Pro hakkında daha fazla bilgi için lütfen burayı ziyaret edin. 

Yeni Razer Naga V2 Pro
RAZER NAGA V2 HYPERSPEED ÖZELLİKLERİ
20 programlanabilir kontrol, 19 programlanabilir düğme
4 yönlü eğimli tekerleğe sahip serbest dönüşlü veya dokunsal kaydırma tekerleği için HyperScroll Teknolojisi ile güçlendirilmiştir
%99,8 çözünürlük doğruluğuna sahip Razer™ Focus Pro 30K Optik Sensör
Saniyede 750 inç’e kadar (IPS) / 50 G hızlanma
Gelişmiş Kalkış/İniş mesafesi özelleştirmesi
60 milyon tıklama için derecelendirilmiş Razer™ Mekanik Fare Anahtarları Gen-2
2 bağlantı modu – HyperSpeed (2.4GHz) ve Bluetooth
%100 PTFE fare ayağı
Dokulu yan tutacaklara sahip ergonomik sağ el tasarımı
Anında Hassasiyet Ayarı (Varsayılan aşamalar: 400/800/1600/3200/6400)
Razer Synapse 3 desteği
Pil ömrü: HyperSpeed kablosuz ile 250 saat BLE’de yaklaşık 400 saat (AA Alkalin pil ile tahmin edilmektedir)
Yaklaşık boyut: Uzunluk: 119.5mm // Genişlik: 75mm // Yükseklik: 43.5mm 
Yaklaşık ağırlık: 95 g (Pil Hariç)

FİYAT & SATIŞA ÇIKIŞ

Razer Naga V2 Pro 
179.99 $ / 199.99€ 
 Razer.com, RazerStores ve Yetkili Satıcılar – 10 Kasım 2022

Razer Naga V2 HyperSpeed 
99.99 $ / 109.99€ 
 Razer.com – 10 Kasım 2022
RazerStore’lar ve Yetkili Satıcılar- Aralık 2022

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir