Razer Wolverine V2 Pro çıktı
  1. Anasayfa
  2. Oyun

Razer Wolverine V2 Pro çıktı

Razer Wolverine V2 Pro gamepad, PS5™ konsolları ve PC'de yüksek performanslı, düşük gecikmeli oyun sunmak için Razer™ HyperSpeed Wireless ve eksiksiz bir dizi rekabetçi özellik ile donatıldı.

Razer Wolverine V2 Pro gamepad, PS5™ konsolları ve PC’de yüksek performanslı, düşük gecikmeli oyun sunmak için Razer™ HyperSpeed Wireless ve eksiksiz bir dizi rekabetçi özellik ile donatıldı.

razer

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer™, bugün PS5™ Konsolları* ve PC için özelliklerle dolu kablosuz pro gamepadi olan Wolverine V2 Pro’yu duyurdu. Razer™ HyperSpeed Wireless, Razer™ Mecha-Dokunsal aksiyon düğmeleri, Razer™ HyperTrigger, 8 yönlü mikro anahtar D-Pad, 6 yeniden eşleştirilebilir düğme ve daha fazlasını içeren yeni Razer Wolverine V2 Pro, üstün performans ve kontrol sunuyor.

Mobil ve Konsol Bölüm Başkanı Richard Hashim, “Razer Wolverine V2 Pro, rekabetçi oyunlara yepyeni bir hız ve tutarlılık düzeyi getiriyor” dedi ve ekledi “Tutkulu konsol ve PC oyuncularının, oyunlarının zirvesinde olmaları için ihtiyaç duydukları her şey bu gamepad’de.”

Tam Kontrol

Razer Wolverine V2 Pro, optimum hız ve kontrol için tasarlanmıştır. Yeni nesil kablosuz pro gamepad, daha hızlı düğme basışları ve her basışı hissetmek için geliştirilmiş dokunsallık adına yalnızca 0,65 mm çalıştırma mesafesine sahip, ortalama membran denetleyicisinden %30 daha az olan Razer™ Mecha-Dokunsal Eylem Düğmeleri ile donatılmıştır.

Dövüş oyunlarında eklemli ve hassas kontrol için, 8-Yollu Mikro Anahtar D-Pad, oyuncuların mikro anahtarlara her yönlü basışını hissetmesini ve duymasını sağlar. Karmaşık kombinasyonlar yaparken doğru ve kasıtlı hareketlere izin verir.

Razer™ HyperTrigger teknolojisi ile güncellenen Wolverine V2 Pro arka tetikleyiciler yarış ve FPS tutkunları için mükemmel şekilde tasarlanmıştır. HyperTrigger ile oyuncular, yarış oyunlarında araçlarını hızlandırmak için ölçülü tam aralıklı tuş basışları sağlayan moddan, FPS oyunlarında Razer’ın beğenilen oyun farelerindeki harekete geçirme (actuation) özelliğini hissettiren ve silahınızı çok hızlı ateşlemenizi sağlayan yıldırım hızındaki tıklama modları arasında geçiş yapabilirler.

Tam Kişiselleştirme

Razer Wolverine V2 Pro, 6 yeniden eşleştirilebilir düğme ve değiştirilebilir kontrol çubuğu ile her oyun stiline uygun birçok özelleştirme imkânı sunar: Oyuncular; 4 ekstra tetikleyicisini ve 2 özel tampon tuşunu tercih ettikleri komutlara atayabilirken, ya daha fazla hız ya da hassasiyet için gamepad’in 2 ek kontrol çubuk başlığıyla tarzlarına göre ekstra özelleştirme yapabilirler.

Ekstra kişiselleştirme için gemapad, iOS ve Android için Razer™ Controller uygulaması üzerinden 16,8 milyondan fazla renk ve bir dizi efekt sunan Razer Chroma™ RGB tarafından desteklenmektedir.

Tam Bağlantı

Rekabetçi oyun taleplerini daha da karşılamak için Razer Wolverine V2 Pro, Razer™ HyperSpeed Wireless ile donatılmıştır. Dahil olan USB Type A dongle aracılığıyla ultra hızlı 2,4 GHz kablosuz bağlantı sağlayan kontrolör, PS5™ konsollarında ve PC’de sorunsuz, düşük gecikmeli performans sağlar.

  • Razer Wolverine V2 Pro, PlayStation™ için resmi lisans programı kapsamında geliştirildi ve Sony Interactive Entertainment’ın nihai ürün onayına tabi olarak PlayStation™5 ile çalışmaktadır. PC uyumluluğu, Sony Interactive Entertainment tarafından test edilmemiş veya onaylanmamıştır.
razer

RAZER WOLVERINE V2 PRO

Razer™ Mekanik-Dokunsal Aksiyon Düğmeleri
8 Yönlü Mikro Anahtar D-Pad
6 Yeniden Eşleştirilebilir Çok İşlevli Düğme
Razer™ HyperTrigger
PS5™ konsolları ve PC (Windows) ile uyumlu 3,5 mm analog ses bağlantı noktası
2 ek kontrol çubuğu başlığı (uzun içbükey, kısa dışbükey)
Razer™ HyperSpeed Kablosuz 2.4GHz USB Tip A dongle
3 m USB Tip C- USB Tip A kablosu
Yaklaşık Boyut: 105,75 mm (U) x 167,5 (G) x 65,2 / (Y)
Yaklaşık Ağırlık: 279 g

Sistem gereksinimleri

PS5™ konsolu veya PC (Windows)
iOS ve Android’de Razer™ Controller uygulaması için internet bağlantısı

Paket içeriği

Razer Wolverine V2 Pro kablosuz profesyonel oyun kumandası
Razer™ HyperSpeed Kablosuz 2.4GHz USB Tip A dongle
3 m USB Tip C- USB Tip A kablosu
2 ek kontrol çubuğu başlığı (uzun içbükey, kısa dışbükey)
Önemli Ürün Bilgileri Kılavuzu

FİYAT & SATIŞA ÇIKIŞ

249.99 $/ 299.99€

Ön Siparişler GameStop ABD ve AB / Razer.com / RazerStores’de mevcut – 9 Kasım 2022

Daha fazla bilgi için lütfen burayı ziyaret edin.

Razer’ın sizi #WinItYourWay konusunda nasıl güçlendirdiği hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir