Squid Game gerçek oluyor!
  1. Anasayfa
  2. Genel
Trendlerdeki Yazı

Squid Game gerçek oluyor!

Netflix, tüm dünyada popüler olan Kore yapımı Squid Game dizisinden ilham alan yarışma programını açıkladı. Açıklanan ödüllü yarışma için başvurular başladı.

Squid Game dizisi ilk çıktığı günden bugüne büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Aynı zamanda dizi, Netflix’te en çok izlenen dizilerden bir tanesi olma özelliğine sahip.

Squid Game gerçek oluyor!

Dizi, hayatta kalma mücadelesini ekrana taşıyor

Maddi sıkıntı çeken yüzlerce insan bir oyuna katılmaları için davet alırlar. Kazanan kişinin 40 milyon dolar ödüle kavuşacağı oyun, ölüm tehlikelerini de beraberinde getirmektedir. Dizi, 9 bölümden oluşmaktadır.

Squid Game: The Challenge 2023’te başlıyor

Netflix de popüler olan Squid Game’den ilham alan bir yarışma programı duyurdu. Dünyanın dört bir yanından 456 adayın katılacağı yarışmanın ödülü ise 4.56 milyon dolar olarak duyuruldu. Kaybedenler ise dizideki kötü son ile karşılaşmak yerine evlerine eli boş bir şekilde dönecekler. 2023 yılında çekimlerine başlanacak program için başvurular kabul edilmeye başlandı.

Squid Game gerçek oluyor!

Katılımcıların en az 21 yaşında olması ve İngilizce bilmeleri şartlar arasında yer alıyor. Netflix, yayınlanacak programın adını da duyurdu. Programın adı “ Squid Game: The Challenge”. Program, 10 bölüm olarak yayınlanacak.

Peki siz Squid Game: The Challenge programına katılmak ister miydiniz?

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

La Casa de Papel: Kore’nin İlk Fragmanı Yayınlandı

Günlük güncel haberleri takip ediyor ve sizinle paylaşıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir