Web tasarımda Penta Yazılım kalitesi
 1. Anasayfa
 2. Genel

Web tasarımda Penta Yazılım kalitesi

Web tasarım sadece görseller ve metinlerden oluşan web sayfası içeriklerinin web sitesi ziyaretçilerine bir düzen içerisinde sunulması değildir. Evet bunlar teknik anlamda doğru fakat bir web sitesi tasarlarken müşterinin ihtiyaçları göz önünde bulundurulmalıdır. Sadece müşterilerin istekleri de yeterli değil, bu işin arka planında uyulması gereken kurallarda vardır, arka planda kaldığı için bir çok firma tarafından göz ardı edilir. Fakat Penta Yazılım tüm ihtiyaç ve gereklilikleri yerine getirerek web tasarım konusunda yetenekli kadrosuyla sektörde daha ileri noktaları hedeflemekte.

Penta yazılım web tasarım hizmetleri ve dahası

Penta yazılım sadece Web tasarım mı yapıyor?

Penta yazılım sadece web tasarımı değil bünyesinde bulundurduğu yetenekli ekibi ile aşağıdaki diğer hizmetleri de müşterilerine sağlıyor.

 • Web Tasarımı
 • Web Yazılımı
 • E- Ticaret
 • İdeasoft Tema Tasarımı
 • Arayüz tasarımı
 • Kurumsal Kimlik
 • Ürün Fotoğraf Çekimi
 • Reklam/Banner
 • Google Reklamları
 • S.E.O
 • Sosyal Medya
 • Kurumsal E-Posta

Penta yazılım, bir müşterinin dijitale geçişinde ihtiyacı olan neredeyse tüm ihtiyacını tek bir noktada karşılayabilmesine olanak sağlıyor. Web Tasarım ve diğer tüm çalışmalarının örneklerini sitelerini ziyaret ederek görebilirsiniz.

Bir web sitesi yayın hayatına başlayana kadar bir çok aşamadan geçer, öncelikle tasarımı yapılır, kullanıcı arayüzü tasarımı olarak adlandırdığımız bu süreçte bir web sitesinin ziyaret eden ziyaretçinin nelere ihtiyaç duyacağı belirlenir ve en kolay ulaşabileceği şekilde yerleştirilir, genelde standartlara uyulsa da zaman zaman kişisel ihtiyaçlara göre şekillendirilebilir. Günümüzde artık web sitesi ziyaretleri çoğunlukla mobil cihazlarla gerçekleşir, buna ek olarak akıllı televizyonlar, tablet bilgisayarlar gibi çeşit giderek artmakta. Tüm bu ekranlar için web tasarım aşamasında özellikle çalışılması gerekir. Penta yazılım masaüstü bilgisayar, taşınabilir bilgisayar, tablet bilgisayar, televizyon, akıllı telefon gibi çok çeşitli ekranlar için uygun tasarımlar yapar ve yazılımı buna uygun hazırlar.

Mobil kullanıcı sayısının giderek arttığı dünyada farklı ekran boyutlarına göre şekillenebilir web tasarım çalışmaları gerçekleştiremeyen çok sayıda firma bulunmakta. Fakat Penta Yazılım bu konuya daha çok dikkat ediyor ve bu konuda kendine güveniyor, yaptıkları diğer referans çalışmalara da göz atarak anlatmak istediğimiz, şeyleri kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

Penta yazılım web tasarım hizmetleri ekibi

Sadece web siteniz olması insanların sizi hemen bulabileceği anlamına gelmez, bunun için ekstra çalışma yapılması gerekir ve buna arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimizatin (SEO)) denir. Örnek vermek gerekirse siz bir inşaat firması sahibi olarak internet sitenizi yaptırdınız fakat yaptırdığınız firma SEO konusunda bilgi sahibi değil ve bu konuda çalışmalarını gerçekleştirmemiş. Sizin muhtemel müşteriniz Google üzerinde inşaat firması yazarak, seo çalışması gerçekleştirmiş rakip firmanızı görür ve ilk sırada gördüğü için ilk önce onun web sitesini ziyaret eder. Çoğunlukla da ilk girilen sitede satın alma gerçekleşir. Bu durumda sizin x firmasına yaptırdığınız sitenin hiç bir anlamı kalmaz.

Fakat Penta yazılım Google’un kural ve kriterlerine dikkat ederek kodlanan bir web tasarım yapar ve web sitenizin arama motorlarında 1. sırada çıkmasını sağlar. Böylece sizi arayana ya da sunduğunuz hizmeti arayan muhtemel müşterilerle iletişime geçmenizi kolaylaştırır.

Bu konuda daha bir çok şey anlatabiliriz fakat bunları bizim anlatmamıza hiç gerek yok. Penta Yazılım ile iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı söyleyin ve profesyonel ekibin işinizi en profesyonel şekilde teslim edişinin tadını çıkarın.

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir