1. Anasayfa
  2. Genel

1.000 TL altı en iyi akıllı saatler

1.000 TL altı en iyi akıllı saatler

Telefonun yanı sıra akıllı saatlere olan ilgi de artmış durumda. Akıllı saatlerin fiyat performans özellikleri de tercih edilmesinde ki en büyük etkenlerden biri. Şimdi 1.000 TL altı akıllı saatleri inceleyelim:

  • Amazfit Watch GTS 2 Mini

AMOLED panele sahip Amazfit’in akıllı saati; 1.55 inç büyüklüğünde, 354 x 306 piksel çözünürlüğünde ve 301 PPI değerinde ekranla geliyor. 220 mAh pille karşımıza çıkan cihaz normal kullanımda tek şarjla 14 günü çıkarıyor. Ancak yoğun kullanımda bu süre 7 güne düşüyor. Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojili ürün, 70’ten fazla spor modu ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Ayrıca saatte 5 ATM suya dayanıklılık görüyoruz.

1.000 TL altı en iyi akıllı saatler

  • Huawei Watch GT 2e

1.000 TL altı en iyi akıllı saatler listemizde yer alan bir diğer saat ise Huawei Watch GT2e oldu. Özellikle Kirin A1 Wearable işlemcisi ile dikkat çeken cihaz, fiyatına göre iddialı özelliklere sahip. Saat; 1.39 inç AMOLED ekrana sahip ve 454 x 454 piksel çözünürlük değeri ile tüketici karşısına çıkıyor. Cihaz, zengin sağlık takibi ve spor modu yetenekleriyle de dikkat çekiyor. Ayrıca ürün, 455 mAh pil kapasitesine ve 14 güne kadar kullanım ömrüne sahip. Diğer yandan Watch GT2e, Android ve iOS cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor.

1.000 TL altı en iyi akıllı saatler

  • Xiaomi Mi Watch Lite

Bütçe dostu modellerden biri olan Mi Watch Lite, Realme Watch ile büyük ölçüde benzerlik gösteriyor. Ekran tarafında Mi Watch Lite, Realme Watch gibi 1.4 inç büyüklüğe ve 320 x 320 piksel çözünürlüğü sahip. Ancak pil kapasitesi 230 mAh olan Xiaomi’nin akıllı saati, bu konuda rakibi Realme’den avantajlı. Spor ve sağlık takibi konusunda ise Mi Watch Lite temel fonksiyonları kullanıcılarına sunuyor. Cihazda; uyku monitörü, kalori takibi gibi sağlık uygulamaları bulunurken; saat, çeşitli spor aktivitelerini de destekliyor.

1.000 TL altı en iyi akıllı saatler

  •  OPPO Realme Watch

Realme Watch; 1.4 inç büyüklüğünde ve 320 x 320 piksel çözünürlüğünde bir ekrana sahip, fiyatı ve segmenti baz alındığında gayet ideal değerlere sahip. 1.000 TL altı en iyi akıllı saatler listemizdeki cihaz 160 mAh pil kapasitesine sahip ve markanın açıklamasına göre 7-9 gün kullanım sunuyor. Saat, sağlık ve spor takibi konularında ise dikkat çekiyor. Realme Watch, Kan-oksijen seviyesi monitörü, su tüketimi takibi, kalori takibi gibi işlemleri yapabiliyor. Ayrıca cihazda 14 farklı spor mod’u yer alıyor. Diğer yandan saat, sadece Android işletim sistemi ile uyumludur.

1.000 TL altı en iyi akıllı saatler
  •  Vestel Akıllı Saat

Derlememizin en uygun fiyatlı ürünü ise yerli bir markanın ürünü oldu. Vestel’in saati, 200 TL’lik fiyatıyla gözleri üzerinde topluyor. 1.3 inç TFT ekrana sahip cihaz, 64 MB RAM kapasitesiyle karşımıza çıkıyor. Üründe uyku takibi, kalp atış hızı ölçme ve egzersiz modları gibi yetenekler görüyoruz. Diğer yandan cihazın pil performansı da fiyatına göre gayet iddialı. Saat, tek şarjla 200 saate kadar kullanım ömrü sunuyor.

1.000 TL altı en iyi akıllı saatler
  • Amazfit GTR
1.000 TL altı en iyi akıllı saatler

  • Huawei Watch Fit
1.000 TL altı en iyi akıllı saatler
  • Amazfit GTS
1.000 TL altı en iyi akıllı saatler
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir