1. Anasayfa
  2. Genel

Motorola Razr Çıkış Tarihi Ertelendi!

Motorola Razr Çıkış Tarihi Ertelendi!

Katlanabilir Motorola Razr ‘ın piyasaya sürülme tarihi bir takım tedarik sorunları nedeniyle tarih verilmeden ertelendi.

Ana şirket olan Lenovo‘nun yaptığı açıklamaya göre Razr‘ın ertelenme nedenini “tüketici talebini daha iyi karşılamak” olarak belirtti. Ayrıca ertelemenin, yüksek talebe karşılık arz tahminlerinin aşılmasından ötürü yapıldığı vurguladı.

Lenovo, alınan erteleme kararında herhangi bir tarih verilmemesinin nedenini “Daha fazla tüketcinin lansman sırasında Razr’a erişmesini sağlamak için uygun miktarı ve programı belirlemeye çalışmak.” olarak belirtti.

Motorola Razr 2019

Tasarım için değil, talep için gecikme

Motorola, gecikmenin tasarım sorunlarından kaynaklandığını belirtmedi. Samsung Galaxy Fold ve Huawei Mate X‘de zamanında erteleme kararları almıştı. Ancak bu iki cihaz bir takım menteşe kusurları ve ekran arızalarından dolayı ertelenmişti. Motorola Razr‘ın ertelenme nedeninin bu tip sorunlardan kaynaklanmadığının altı çizildi.

Geçtiğimiz aylarda duyurulan Motorola Razr hakkında özelliklere ve fiyatına buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

Bir çok işletim sistemine hakim, yüksek donanım bilgisine sahip ve yazılıma büyük ilgi duyan; 2019 yılı Haziran ayında TECH DERGİ ekibine dahil olan Murat Arık, Atatürk Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir