İşte Game Pass için Ocak ayında gelecek oyunlar
  1. Anasayfa
  2. Oyun

İşte Game Pass için Ocak ayında gelecek oyunlar

Game Pass bünyesine yeni oyunlar ekleniyor. Xbox cephesi 8 yeni yapımın daha sisteme dahil olacağını resmen açıkladı.

İşte Game Pass için Ocak ayında gelecek oyunlar
XBOX GAME PASS

Yeni yılın gelişi ile Xbox Game Pass bünyesindeki oyunların sayısında da artış bekleniyor. Aylık ödeme bazlı abonelik sistemi, oyunculara geniş seçenekler sunma konusunda da ısrarcı. Xbox cephesinin son yaptığı duyuru da bu tarz beklentilere sahip hayranları sevindirecek cinsten.

Toplamda 8 yeni oyunu daha sisteme dahil edecek şirket, oldukça sürpriz yapımları da oyunculara sunacak. Görünüşe göre oyun dünyasındaki rekabet, 2022 yılında da oldukça hareketli olacak.

Twitter üzerinden duyurulan gelişmenin detayları, Xbox‘ın resmi blog sayfasında yer alıyor. Tam 8 oyunun yer aldığı listede, hem konsol hem de PC oyuncuları sevinecek. Zira yeni gelen yapımların hepsi aynı anda tüm desteklenen platformlara eklenecek. Bununla birlikte bu yapımların 5 tanesi, Xbox‘ın bulut hizmeti olan xCloud üzerinden de oynanabilecek.

İşte Game Pass için Ocak ayında gelecek oyunlar
GAME PASS

Bağımsız yapımların da yer aldığı 8 oyunluk listede, özellikle Mass Effect Legendary Edition dikkat çekiyor. Çıkışının üzerinden çok geçmeyen EA yapımı seri, yenilenmiş haliyle Xbox oyuncularının karşısına çıkacak. Özellikle seriyi daha modern bir tarzda yenilemek isteyen oyuncuların, bu haberi oldukça beğeni ile karşıladığı öğrenildi. İlk 3 oyunu içeren Legendary Edition, Game Pass sistemindeki Mass Effect oyunları serisinin son halkası olacak.

Her ne kadar eklenen oyunların müjdesi verilse de, sistemden çıkan oyunlar da mevcut. Açıklanan yeni listeye göre 15 Ocak 2022 tarihinde Desperados III ve Mount and Blade: Warband‘in başını çektiği 6 oyuna daha veda edeceğiz. Bununla birlikte Xbox‘ın açıklamasına göre yeni eklenecek 8 oyun, 6 Ocak 2022‘de oyuncuların karşısına çıkacak.

Yeni yılın ilk ışığını yakan Microsoft ve Xbox cepheleri, şimdiden heyecanı arttırmayı başardı. Şirketin özellikle konsol rekabetinde Game Pass ile oldukça önemli sayıda oyuncuyu bünyesine dahil ettiği öğrenildi. Bakalım şirket, başka hangi önemli yapımları bizlere sunacak, bekleyip göreceğiz.

Sizde şimdiden Game Pass da yerinizi alın.

Sony, PlayStation VR2 adını ve Horizon oyununu onayladı

Çevirmen

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir