1. Anasayfa
  2. Oyun

Mount & Blade II: Bannerlord’un Dijital Rehberi çıktı!

Mount & Blade II: Bannerlord’un Dijital Rehberi çıktı!

TaleWorlds Entertainment, Bannerlord’un resimli ve sesli hikaye kitabı gibi özelliklere sahip olan Dijital Rehberini bugün piyasaya sürüyor. Bu Uygulama ayrıca Mount & Blade II: Bannerlord’s Digital Deluxe Edition’da oyunla birlikte gelecek.

TaleWorlds Entertainment yaptığı açıklamayla Mount & Blade II: Bannerlord Dijital Rehberini bugün (16 Aralık) piyasaya sürdüklerini duyurdu; rehber Steam, Epic ve GoG’de DLC olarak, PlayStation ve Xbox konsollarındaysa bağımsız bir uygulama olarak satışa sunulacak. Oyunun masaüstü sürümüne halihazırda sahip olan oyuncular, Dijital Rehberi ücretsiz olarak alacaklar, böylece dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca Bannerlord oyuncusu, oyunun yakın zamanda tam olarak piyasaya sürülmesini kutlamak ve Erken Erişim döneminde verdikleri destek için kendilerine bir teşekkür mahiyetindeki Dijital Rehberi hediye olarak alacak.

Mount & Blade II: Bannerlord’un Dijital Rehberi, Kalradya dünyasını yeni bir bakış açısıyla keşfeden, harika resmedilmiş ve seslendirilmiş bir hikaye kitabı içermekte. Marco Polo’nun ve İbn Battuta’nın seyahat kitaplarından ilham alan hikaye, Istiana (oyundan bir karakter) tarafından seyahatlerini ve keşiflerini kendisine bildirmekle görevlendirilmiş bir katibin Kalradya’daki yolculuğunu konu alıyor.

Dijital Rehber, oyunun geçtiği Kalradya kıtasının elle çizilmiş bir haritasının yanı sıra, oyuncuların Warband’in övgü toplayan ve uzun zamandır beklenen devam oyununun yaratıcı süreçlerinin perde arkasına bir bakış atmalarını sağlayan konsept çizimleri de içeriyor. Uygulamada, Dijital Rehberin tüm özelliklerini kullanırken dinleyebileceğiniz, oyunun müziklerinden oluşan bir koleksiyon da bulunmakta. Ayrıca Dijital Rehberin metinleri, oyunda mevcut olan tüm dillere yerelleştirildi.

Mount & Blade II: Bannerlord

Şirket ayrıca hem temel oyunu hem de Dijital Rehberi içeren, oyunun yepyeni özel sürümü Mount & Blade II: Bannerlord Digital Deluxe’ü duyurmaktan heyecan duyuyor. Oyun, Dijital Rehber ve Digital Deluxe sürümü, tatil sezonunda PC’de %30 (konsollarda %20) indirimle satışa sunulacak.

Tech dergi ile ilginizi çekebilecek bir çok güncel habere buradan ulaşabilirsiniz: 

SYNCED’in açık beta testi Türkçe dil desteğiyle Aralık’ta başlıyor!

Sosyal medya hesapları için güvenlik ipuçları

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir