İOS ve Android İçin en İyi 3 meditasyon uygulaması
  1. Anasayfa
  2. Genel

İOS ve Android İçin en İyi 3 meditasyon uygulaması

Hayatın birçok noktasında strese girmemize neden olan olaylar yaşıyoruz. Gerek özel hayat gerekse iş ya da okul hayatı olsun, yaşadığımız durum bize moral düşüklüğü, stres ve uyku düzensizliği olarak yansıyor.

Bu durumlarda kötü hissetmemek için yaptığımız işe bir anlığına da olsa ara vermemiz gerekiyor. Anlık çöküntüler ve motivasyon sorunları için meditasyon yararlı bir yol olabilir. Bu noktada Android ve İOS için meditasyon uygulamalarına göz atabilirsiniz.

  • MEDİTOPİA

İOS ve Android desteği olan ücretsiz bir program. Ücretsiz versiyonunda birçok fonksiyon mevcut. Modunuzu yükseltecek monologların yanında, uyku öncesinde dinleyebileceğiniz, rahatlatıcı müzikleri de içeriyor. Uygulamayı Meditopia Premium alarak kullandığınızda, ünlü oyuncu ve sanatçıların sesinden monologlar dinleyebilirsiniz.

  • MEDİBO

Android desteği olan ücretsiz bir program. Günlük ilham kutusu özelliği ile olumlama sözlerini okuyarak özgüveninizi tazeleyebilirsiniz. Uygulama içerisinde uyku ya da motivasyon için çeşitli monologlar yer alıyor. Uygulamanın en güzel yanı ise ücretli Premium üyeliğini yalnızca gerçek parayla değil, arkadaşlarınızı davet ederek elde edebilmeniz.

  • POZİTİF

İOS ve Android desteği olan ücretsiz bir program. Program içerisinde yeni başlayanlar için başlangıç meditasyonu bölümü de mevcut. Ruh halinize uygun monologları seçebilir, rahatlatıcı müzikler dinleyebilirsiniz. Premium seçeneği ile daha fazla içeriğe erişim sağlayabilirsiniz.

Günlük güncel haberleri takip ediyor ve sizinle paylaşıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Meditopia’yı lise yıllarımdan beri kullanıyorum. Bazen uyuyamayinca müziklerden birini açıp uyuyorum yada kitap okurken o sesler ile okuyorum. Muhabbet kuşum bile çok seviyor. ❤

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir