Hayatınıza güç sağlamak için yepyeni bir yol!
  1. Anasayfa
  2. Genel

Hayatınıza güç sağlamak için yepyeni bir yol!

Pandemiden sonra herkesin çalışma programları, boş zaman aktiviteleri, seyahat tercihleri ve tatil alışkanlıkları değişti; bu sayede uzak ve huzurlu bir kaçamak arayan insanlar için şebekeden bağımsız seyahat seçenekleri giderek daha da çekici hale geldi. Ancak ne kadar huzur verici de olsa şebekeden bağımsız evler ve karavanlar, uzak yaşamın getirdiği güç ihtiyaçları için benzersiz çözümler gerektiriyor. Mobil, sürdürülebilir ve yenilenebilir enerji üretim ve depolama çözümleriyle adını duyuran enerji şirketi EcoFlow, EcoFlow Güç Kitleri’ni Türkiye pazarında satışa sundu; karavanlar ve küçük evler için dünyanın ilk entegre, kompakt, modüler güç çözümü.

Kurulum Kolaylığı

EcoFlow güneş panelleri, güç istasyonları, güç kitleri gibi sistemler bu konuda deneyim sahibi olmayan kişilerin günlük kullanımı için üretildiğinden, tasarımlarda öncelikli olarak kullanım kolaylığı ve erişilebilirliğe odaklanılmaktadır. EcoFlow’un kullanıcı dostu tasarımı sayesinde Güç Kitleri, kullanıcıların sıfırdan bir güç sistemini kolayca oluşturmasına ve donanımı tam ihtiyaçlarına uyacak şekilde modifiye edebilmesine olanak tanır.

Hepsi Bir Arada

EcoFlow’un Güç Kitleri; iki MPTT solar şarj kontrol cihazı, bir MPPT pil şarj cihazı, bir DC-DC düşürücü dönüştürücü ve bir inverter şarj cihazı içeren kompakt bir güç çözümü sunar. Beş bileşeni tek bir güç merkezinde birleştiren EcoFlow Güç Kitleri; kullanıcıların hem yer, hem kurulum eforu hem de masraflardan tasarruf etmelerine yardımcı olur. Ayrıca, zaman içinde değişebilen güç ihtiyaçları; kullanıcıların daha fazla kapasiteye veya daha hızlı şarj sürelerine ihtiyaç duymalarına sebep olabilir. EcoFlow Güç Kitlerinin modüler yapısı sayesinde kullanıcılar, pil ekleyerek kapasiteyi artırabilir veya şarj sürelerini iyileştirmek için sisteme kolayca güneş paneli ekleyebilirler. EcoFlow Güç Kitlerinin kompakt tasarımı sayesinde sistem tüm ihtiyaçlara uyacak şekilde kolayca özelleştirilebilir.

Gereğinden Fazla Güç

Hayatınıza güç sağlamak için yepyeni bir yol!

EcoFlow Güç Kitleri, şebekeden uzak, küçük evler veya karavanlar gibi şebekeden bağımsız sistemler için 48V bir güç çözümü sunar. 12V güç sunan geleneksel sistemlerle karşılaştırıldığında, EcoFlow Güç Kitleri aynı miktarda güç üretirken elektriğin yalnızca dörtte biri kadarı kablolar aracılığıyla iletilir; bu sayede sistem daha az ısı üretir ve daha az güç kaybı yaşanır. Ayrıca, Güç Kitlerinin modüler tasarımı, kullanıcıların güç kapasitelerini 2 kWh’den 15 kWh’ye çıkarmasına olanak tanır.

Akıllı ve Yenilikçi

Hayatınıza güç sağlamak için yepyeni bir yol!

EcoFlow Güç Kiti, şebekeden bağımsız güç ihtiyaçları için şık ve basit bir çözüm sunmak üzere tasarlanmıştır. 5’i 1 arada Güç Merkezi, birleştirilebilir LFP piller, yerleşik sigorta kutusu ve ince kabloları bir arada sunan Güç Kitleri, şebekeden bağımsız evleriniz ve karavan maceralarınız için vazgeçilmez olacak güvenli ve akıllı bir güç sistemidir. Daha az kablo yanlış kablolama riskini azaltırken sistemin güvenliğini artırır ve akıllı kontrol uygulaması ise kullanıcıların mobil cihazlarından hem enerji kullanımlarını takip etmelerini hem de güç ayarlarını yapabilmelerini sağlar.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

Chrome’un Windows 7 ile Windows 8.1 desteği 2023 yılında sona eriyor

Günlük güncel haberleri takip ediyor ve sizinle paylaşıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir