E-ticaret Zirvesi 4 Kasım’da Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilecek
  1. Anasayfa
  2. Genel

E-ticaret Zirvesi 4 Kasım’da Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilecek

Dijital dönüşüm e-ticaretteki nüfuzunu gün geçtikçe artırırken, bu kapsamda düzenlenen etkinlikler sektörün trendlerini belirliyor. Pazarlama Türkiye, 4 Kasımda gerçekleştireceği E-ticaret Zirvesinde teknoloji girişimlerini, dijitalleşen B2B ve B2C şirketleri, medya ve iş dünyasından önemli isimleri Çırağan Sarayı’nda ağırlamaya hazırlanıyor. Etkinliğin temasını Dijital Dönüşüm ve Teknoloji” olarak belirleyen platform, zirvede şirketlerin yeni stratejilerinin farklı bakış açılarıyla ele alınmasını hedefliyor. 

Sürekli değişen tüketici alışkanlıkları, e-ticaret dünyasının dinamiklerine yön veriyor. Çevrimiçi perakendeciler dijital dönüşüme yatırım yaparak operasyonel süreçlerine hız kazandırıp kusursuz bir müşteri deneyimi yaratırken, bu alanda düzenlenen etkinlikler de sektörün trendlerini belirliyor.

Son olarak iş dünyasının stratejilerine ve global trendlerine yer veren dijital platform Pazarlama Türkiye, teknoloji girişimlerini, dijitalleşen B2B ve B2C şirketleri, medya ve iş dünyasından önemli isimleri 4 Kasım’da  Çırağan Sarayı’nda gerçekleştireceği E-ticaret Zirvesi’nde ağırlamaya hazırlanıyor. Etkinlik temasını “Dijital Dönüşüm ve Teknoloji” olarak belirleyen platform, zirvede e-ticaretteki şirketlerin yeni stratejilerinin farklı bakış açılarıyla ele alınmasını hedefliyor. 

E-ticaret Zirvesi 4 Kasımda

İş dünyasından CEO ve e-ticaret uzmanları sahne alacak

E-ticarette faaliyet gösteren şirketlerin büyüme hızlarının ve bu hıza etki eden faktörlerin, 2023’ten beklentilerinin, yatırımlarının, sürdürülebilirliği ve ivmeyi korumak adına benimsedikleri iş modellerinin ve stratejilerin tartışılacağı zirvede, sektörünün önemli isimleri konuşma yapacak.

İlk olarak etkinliğin ana sponsoru olan İdeasoft’un CEO’su Seyhun Özkara ve teknoloji sponsoru Vodafone’nun Her Şey Yanımda Genel Müdürü Uğur Sennaroğlu kürsüye çıkacak. Bunun yanı sıra resmi ve destek sponsorlar arasında yer alan Flo’nun E-ticaret Genel Müdür Yardımcısı Gökhan İsmail Aydın, Dijital Turbine’nün EMEA Pazarlama Müdürü Melisa Matlum Bileke, BIGGBRANDS’ın CEO’su Enis Karslıoğlu, Idefix ve D&R’ın E-ticaret Genel Müdürü Önder Oğuzhan, Group DP’nin CEO’su Tunç Günbey gibi isimler de etkinlikte sahne alacak.

Yapılacak konuşmalarda şirketlerin e-ticarette dijital dönüşümlerine dair ne tür projeler yürüttüklerine ve neler yapabileceklerine dikkat çekilecek. Etkinliğe fiziksel ya da çevrimiçi olarak katılmak isteyenler, platform üzerinden başvuru yapabiliyor. 

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir