Binance Türkiye, üniversite öğrencilerine Web3’ü anlatacak
  1. Anasayfa
  2. Genel

Binance Türkiye, üniversite öğrencilerine Web3’ü anlatacak

Binance Türkiye, kripto eğitimin ardından bu kez de Web3’ü mercek altına alacak. Ücretsiz düzenlenecek etkinlikte; blokzincir ekosisteminin yapısı, NFT ve kripto para birimleri gibi geleceğin dünyasının şekillenmesinde önemli rol oynayacak konular paylaşılacak.

Dünyanın lider blokzincir ekosistemi ve kripto para altyapı sağlayıcısı Binance, Blockchain teknolojileri ve Web3 alanındaki farkındalığı artırmak için yürüttüğü çalışmaları sürdürüyor. Binance Türkiye de söz konusu hedef doğrultusunda finansal okuryazarlık ile kripto konusundaki bilgi birikimini paylaşmak adına düzenlediği ve yoğun ilgi gören “Kripto 101” eğitim serisinin ardından yeni bir etkinliğe daha imza atıyor. Bu kapsamda Binance Türkiye tarafından 12 Aralık Pazartesi günü “Web3 101” webinarı düzenlenecek. Etkinlikte; Web3, kripto para, NFT gibi geleceği şekillendirecek teknolojileri konu alan gelişmeler üniversite öğrencileri ile paylaşılacak.

Etkinlikte iki sürpriz isim de olacak

Binance Akademi üyelerinin Web3, kripto para, NFT gibi konuları ele alacağı webinara iki sürpriz isim de katılacak. Bu kapsamda teknoloji alanında başarılı çalışmaları ile bilinen Cerebrum Tech’in kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Erdem Erkul etkinlikte Web3’ün önemli başlıklarını ele alacak. Webinara Binance Türkiye CEO’su Mücahit Dönmez de katılacak. Dönmez, Binance Türkiye’nin blokzincir ekosistemindeki rolü, ülkemizde yürüttüğü çalışmalar ve hedefleri hakkında bilgiler verecek.

Webinarın sonunda katılımcılara etkinlik konuları ile ilgili bazı sorular yöneltilecek. Bu kapsamda soruları doğru cevaplayan öğrenciler çeşitli ödülleri kazanma şansı elde edecek.

Webinar, Youtube ve Binance Live üzerinden yayınlanacak

Blokzincir ekosistemi kapsamındaki farkındalığın yükseltilmesi amacıyla düzenlenen etkinlik serisinin ikincisi de çevrimiçi olarak ücretsiz gerçekleştirilecek. Webinar, Binance Türkiye’nin Youtube kanalı ve Binance Live üzerinden yayınlanacak.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

Logo Yazılım’ın kariyer fırsatı sunan staj programı başladı

Günlük güncel haberleri takip ediyor ve sizinle paylaşıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir