FORMULA 1 BİLETLERİ BUGÜN SATIŞA  ÇIKIYOR!
  1. Anasayfa
  2. Genel

FORMULA 1 BİLETLERİ BUGÜN SATIŞA ÇIKIYOR!

Dünyanın en önemli spor organizasyonlarından Formula 1 TM heyecanına canlı olarak tanıklık etmek isteyenler için beklenen an geldi. Formula 1 TM Turkish Grand Prix 2021 etkinliğinin biletleri bugün satışa çıkıyor. Tüm dünyanın gözü İstanbul’da olacak. Yarış kapsamında biletler, 31 Temmuz’a kadar avantajlı fiyatlarla motor sporları severlere sunuluyor.

Tüm Formula 1TM tutkunlarının merakla beklediği an geldi. 1-2-3 Ekim tarihlerinde, dünyanın en heyecanlı yarış pistlerinden Intercity İstanbul Park’ta gerçekleştirilecek Formula 1TMTurkish Grand Prix 2021 etkinliğininbiletleri bugün saat 12.30’da satışa çıkıyor. Intercity İstanbul Park, hayata geçirdiği kampanya kapsamında bugünden itibaren belirlenen tüm kategorilerde özel indirim uygulayacak. Adrenalin dolu mücadelelere sahne olacak yarış için avantajlı fiyatlar 31 Temmuz’a kadar devam edecek. Yarış severler, biletleri kapsamında 3 gün boyunca Formula 1TM   heyecanına ortak olup çeşitli aktivitelere katılabilecekler. 

“Ülkemizdeki tüm yarış severlere Formula 1TM heyecanını yaşatmak istiyoruz”

FORMULA 1 BİLETLERİ BUGÜN SATIŞA ÇIKIYOR!
Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak

Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak, konuyla ilgili şu değerlendirmelerde bulundu:

“Formula 1TM’i ülkemize geri getirme görevinin T.C. Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde bize verilmesinin ardından işin ucunu asla bırakmadık. Büyük bir gayretle Formula 1TM’i ülkemize tekrar geri getirdik. İstanbul çok önemli bir turizm destinasyonu. Dünya medeniyetlerine başkentlik yapan ve her yıl milyonlarca yabancı misafiri ağırlıyor güzel şehrimiz. Gerçekleştireceğimiz bu dev organizasyonla şehrimizi bir kez daha tüm dünyaya tanıtacağız.  Yarışın gerçekleştirileceği tarihte, yarış için ülkemizi ziyaret edecek yabancı misafirlerin turizme de katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Geçtiğimiz sene, sadece yarış ekiplerinin bile ekonomimize milyonlarca dolarlık katkı sağladığı Formula 1TM organizasyonu, bu sene yabancı izleyicilerin de gelişi ile önemli bir döviz girdisine imkan sağlayacaktır. Ayrıca, Türkiye’nin çok özlediği bu organizasyon için bugünden itibaren 31 Temmuz’a kadar kampanyalı biletlerimizi satışta. Ülkemizdeki tüm yarış severlere Formula 1TM heyecanını yaşatmak istiyoruz. Bu heyecana ortak olmak isteyen tüm vatandaşlarımızı, dünyanın en özel yarış pistlerinden Intercity İstanbul Park’ta ağırlamaktan gurur duyacağız.”

FORMULA 1 BİLETLERİ BUGÜN SATIŞA ÇIKIYOR!
Bilet Fiyatlandırma Tablosu

Haberlerimizi ve diğer tüm gelişmeleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden okuyabilirsiniz.

Teknoloji ve spor meraklısı bir türk genci..

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir