EBike Dünyasında Yeni Bir Soluk: LMX64
  1. Anasayfa
  2. Genel

EBike Dünyasında Yeni Bir Soluk: LMX64

Elektrikli bisikletler gün geçtikçe hayatımıza daha çok girmeye başladı. Ulaşımdaki kolaylığı ve ekonomikliğini de hesaba katarsak geleceğin araçları olarak elektrik motorlu araçları görüyorum. Arabalar yerini motosikletlere, motosikletler yerini küçük motosikletlere, bisikletler yerini elektrikli bisikletlere bırakmaya başlamıştı ki tam bu kırılma noktasında ve alternatiflerin çok fazla olmadığı bu dönemde LMX bunu fark etmiş olacak ki ve Ebike dünyasına yeni bir soluk olacak hem elektrikli bisiklet hem de elektrikli motosiklet olabilme özelliği ile LMX64 modelini tanıttı.

2 kullanım modu, 3 güç seviyesi

LMX 64, pedal çevirme gücü girişini sigortalayan ve bu bilgileri kontrol ünitesine veren, mükemmel güç iletimi ve hissiyatı elde etmek için ince ayarlı bir dizi parametre ile arka tekerleğe güç veren hassas bir tork ve güç sensörü ile donatılmıştır. Koldan ayarlı 2 kullanım modu ve 3 güç seviyesi mevcut. Hareket halindeyken bu 3 güç seviyesini karşılaştığınız zorlu koşullarda daha konforlu seyahat edebilmeniz en rahat kullandığınız şekilde ayarlaya bilmeniz mümkün.

Motosikletle uzun yolculuklar yapmayı seven ve bundan keyif alan biri olarak benim ve diğer tüm yüksek cc li büyük hacimli motosikletler kullananların ortak çözümü, şehir içinde daha küçük, daha pratik motor arayışıdır. Genelde 2. motor olarak çoğu motosiklet kullanıcısının küçük bir scooter motoru vardır. LMX64, 27 kg ağırlığı, 45 km/s hızlara çıkabilmesi ve hem bisiklet hem de elektrikli motosiklet olabilme özelliği ile iki teker kullanıcılarının ilgisini bayağı çekecek gibi duruyor.

Bazı ülkelerde trafiğe çıkma sorunu olabileceği için lmxbikes arazide kullanıma uygun olacağının mesajını da veriyor.

Diğer haberlerimize daha hızlı ulaşmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir