JBL Quantum 610 Oyun Tutkunları İle Buluşuyor
  1. Anasayfa
  2. Genel

JBL Quantum 610 Oyun Tutkunları İle Buluşuyor

Jbl Quantum 610’un 40 saatlik pil ömrü ile kesintisiz oyun keyfi

JBL’in oyuncuların vazgeçemediği serisi Quantum’a bir yeni kulaklık daha eklendi. Yeni tasarım JBL Quantum 610 gelişmiş kablosuz kulaklık konforu ile hayatımızdaki yerini aldı. Ergonomik yapısı ile uzun süreli kullanımlarda rahat kullanım sağlayan JBL Quantum 610, 40 saate kadar süren pil ömrü ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunuyor.

Kulaklık ve hoparlör alanında ilk akla gelen markalar arasında yer alan JBL, konforlu ve kulak yapısına rahat uyum sağlayan Quantum 610 modelini satışa sundu. Oyunculara eşsiz ses deneyimi sunan JBL Quantum 610, 40 saatlik pil ömrü ile oyun sırasında kullanıcılarını yarı yolda bırakmıyor. 2.4 GHz kablosuz özelliğe sahip olan JBL Quantum 610, JBL QuantumSOUND SIGNATURE tarafından desteklenen 50 mm sürücüleriyle, özellikle oyun oynamak için tasarlanmış bir ses dünyasına davet ediyor. Üç saat içinde tam şarj olan kulaklık, USB Type-C ile oyun oynarken de şarj edilebiliyor. Böylelikle oyuncular kendilerini en gerçekçi ses ortamına rahatça bırakabiliyor.

JBL Quantum 610

Daha geniş, daha gerçekçi bir mekansal ses alanı oluşturan JBL QuantumENGINE özelliğine sahip JBL Quantum 610, mikrofonunun sessize alma, katlanabilir/ayarlanabilir, konuşma odaklı ve otomatik açma/kapama gibi özelliklere sahip olmasıyla fark yaratıyor. Hafif ve konforlu yapısı ile kullanıcılara rahat bir oyun imkanı sunan kulaklık, yenilikçi kablosuz özelliği ile oyun tutkunlarına mekansal özgürlük sunuyor. Kulaklıkta tercih edilen surround ses ayarları seçilip, kullanıcı dostu kontrol panelinden kişiselleştirilip, ayrı profiller ve RGB efektleri oluşturulabiliyor.

JBL Quantum 610 Discord Sertifikalı

Discord sertifikalı oyun sohbet dengesi kadranı ile ses seviyelerinin anında ayarlamasını sağlayan kulaklıkta bulunan ayrı ses kartları, oyun ve sohbet sesini işleyerek, oyundan çıkılmasına gerek kalmadan uygun dengenin ayarlanmasına olanak tanıyor. Aynı zamanda kulaklık ile Skype, Twitch ve TeamSpeak gibi platformlarda kesintisiz diyalog sağlanıyor. 

Oyun severler, JBL Quantum 610’u önde gelen teknoloji mağazaları ile online satış noktalarından temin edebiliyor.

Sennheiser HD400s İncelemesi!

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir