Boğaz Manzaralı Chapter 8 Dolu Dolu Geçti!
  1. Anasayfa
  2. Genel

Boğaz Manzaralı Chapter 8 Dolu Dolu Geçti!

Multiplayer Türkiye’nin ev sahipliği yaptığı ve ilk olarak Aralık 2013’de düzenlenen Chapter etkinliğinin bu yıl sekizincisi olan Chapter 8 düzenlendi!

Türkiye’nin E-spor, gençlik ve oyun festivali olan Chapter 8, 21 Eylül’de Ortaköy Feriye’de Monster Enerji İçeceğinin ana sponsorluğunda sekizinci kez yoğun ilgi görerek gerçekleşti. 21 Eylül‘de düzenlenen etkinliğe 10.000’den fazla oyunsever katılırken; birçok yayıncı, Youtuber da festivalde idi.

Chapter 8′in ana sahnesinde bu yıl internet fenomenleri ile sıra dışı formatlar, ilginç oyunlar, Türkiye espor şampiyona finalleri de gerçekleşti.

Multiplayer’ın düzenlediği geleneksel hale gelen gençlik festivalinde katılımcılar, oyun dünyasının fenomenleri ile tanışma, oyun dünyasının ilk FIFA 20 turnuvasına katılma, teknolojinin son örneklerini deneyimleme, 8 bit pazarı konsepti ile bulunması zor olan gaming ve geek kültürü ürünlerine ulaşma, ünlü çizerlerin ve içerik üreticilerin katılacağı panellerde hayranı oldukları isimlere soru sorma imkanını yakaladı.

chapter-8

Chapter 8, Kimleri Ağırladı?

Jahrein, WTCN, Kendine Müzisyen, Pinti Panda gibi 100’den fazla ünlü yayıncı etkinliğe katıldı. Yayıncıların bir kısmı ise alana Multiplayer Chapter 8 teknesi ile geldi. Katılımcılar bir sonraki etkinliği şimdiden beklemeye başladıklarını söylerken espor’a ve espor etkinliklerine olan ilgi her geçen gün katlanarak artıyor.

Boğaz Manzaralı Chapter 8 Dolu Dolu Geçti!

Diğer haberlerimize daha hızlı ulaşmak için bizi buradan takip edebilirsiniz.

5 yaşında bilgisayarla tanışmış, teknoloji, oyun ve müziğe yoğun ilgi duyan; her şeyden bir parça kapmış kimse.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir