Sodexo Plus Online Yemek Siparişine Başlıyor!
  1. Anasayfa
  2. Genel

Sodexo Plus Online Yemek Siparişine Başlıyor!

Dünya çapında oldukça yaygın olan ve limitli yemek alışverişi sunan Sodexo Plus Kart, dijital yemek siparişine başlayacak.

Ülkemizde de oldukça yaygın olan ve zincir market restoranlar başta olmak üzere binlerce marka işbirliği olan yemek-kart servisi Sodexo kullanıcıları; paket servis hizmeti sunan üye restoranlarından online sipariş verebilecekler.

Sistem aslında basit çalışıyor. Başlangıçta Sodexo Plus mobil uygulaması veya şirketin internet adresi üzerinden, size ait yemek kartını bir kez tanımlayarak, online olarak dilediğiniz adrese, Sodexo’nun anlaşmalı olduğu yemek ağında bulunan restoranlardan sipariş verebileceksiniz. Sipariş tutarının anında kart bakiyenizden ödendiği bu platform ile birlikte kapıda ödeme devri Sodexo yemek-kart kullanıcıları için kapanmış olacak. Üstelik başlangıca özel kampanyalar ile çalışanlar, Sodexo Plus üzerinden verdikleri ilk siparişlerinde 20TL indirim alabilecek ve yüzde 10’a kadar ek fayda kazanma şansına da sahip olacaklar.

sodexo

Sodexo Plus’dan Devrim Niteliğinde Uygulama;

Sektörde bir ilk niteliğinde olan bu uygulama ile sadece online yemek siparişi vermekle sınırlı kalmayacaksınız. Harcadığınız kadar kazanacağınız bu uygulama ile çeşitli restoranlardan yüzde 10’a varan puan kazanmak mümkün olacak. Bununla birlikte platform üzerinden üyenin; restoran arama, kartsız mobil ödeme, harcama geçmişi, sipariş özeti ve bakiye görüntüleme gibi birçok özellikten yararlanması mümkün olacak.

Konuyla ve uygulamayla ilgili açıklama yapan Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri İcra Kurulu Başkanı Eda Uluca Özcan Sodexo olarak çalışanların iş ve iş dışı yaşamlarındaki deneyimlerine yönelik benzersiz ve kişiselleşmiş çözümler geliştirme vizyonu ile hareket ediyoruz. Sodexo Plus uygulaması da bu vizyonun bir yansıması, aynı zamanda yemek kartı sektöründe bir ilk. Günümüzde çalışanlar yemek kartlarından çok daha fazlasını bekliyor. Biz de müşterimiz olan firmaların çalışanlarına benzersiz bir yemek deneyimi sunmak ve yemekle ilgili her şeyi parmaklarının ucuna taşıyarak günlük hayatlarında daha çok yer almak için bu uygulamayı geliştirdik. Online sipariş özelliği ile çalışanlar, seçkin Sodexo restoranlarından pratik ve hızlı online yemek siparişi verebilecekleri gibi, birçok avantajlı tekliften de yararlanabilecekler dedi.

sodexo-plus

Diğer haberlerimize daha hızlı ulaşmak için bizi buradan takip edebilirsiniz.

5 yaşında bilgisayarla tanışmış, teknoloji, oyun ve müziğe yoğun ilgi duyan; her şeyden bir parça kapmış kimse.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir