Anker Kulaklık Deneyimine Liberty Air 2 Pro İle Yeni Bir Boyut Kazandırıyor
  1. Anasayfa
  2. Genel

Anker Kulaklık Deneyimine Liberty Air 2 Pro İle Yeni Bir Boyut Kazandırıyor

Pandemi nedeniyle pek çoğumuz akıllı cihazlarımızla daha fazla geçirmeye başladık. Sosyal medyada vakit geçirirken, film ya da dizi izlerken ya da müzik dinlerken akıllı cihazlarımızla bolca vakit geçiriyoruz. Ancak buradaki kritik konu ses kalitesi… Kullanılan kulaklıklardan genellikle beklediğimiz verimi alamıyoruz. Yalnızca boş zamanları değerlendirmek ve eğlence amaçlı da değil, iş hayatının da telefon görüşmeleri ve online toplantılara sığmak durumunda kaldığı bu günlerde, kulaklıklara her zamankinden daha fazla iş düşüyor.

Teknolojiyle gerçekleşen bütün aktiviteleri hem keyifli hem de verimli hale getirmenin bir yolunu bulan Anker, kulaklık alanında da ezberleri bozuyor. Yeni satışa sunduğu kablosuz kulaklık Soundcore Liberty Air 2 Pro, daha rahat bir kulak içi kulaklık deneyimiyle kullanıcılarla buluşuyor. Soundcore uygulaması aracılığıyla ortam sesini seçerek kişiselleştirilebilen üstün performanslı gürültü engelleme, hızlı ve kablosuz şarjı ve özelleştirilebilir EQ özellikleriyle eşsiz bir deneyim vadeden kulaklıklar, 3 farklı moduyla kullanıcıların bir kulaklıktan bekleyebileceği her şeyi deneyimlerine olanak sağlıyor. 

Anker Kulaklık Deneyimine Liberty Air 2 Pro İle Yeni Bir Boyut Kazandırıyor

Liberty Air 2 Pro ile Kusursuz Bir Dinleme Deneyimi

Anker’in kulaklık deneyimini farklı bir boyuta taşıyan yeni kablosuz kulaklığı SoundCore Liberty Air 2 Pro, içerikleri izlerken ya da görüşme yaparken yaşanan ses kalitesi problemine son veriyor. Soundcore uygulaması sayesinde ortam sesinin seçilip aktif gürültü engelleme özelliğinin kullanılabildiği bu kulaklıkta 3 farklı mod bulunmakta. Dış Mekan modu (Outdoor Mode), İç Mekan Modu(Indoor Mode) ve Yolculuk Modu (Transport Mode) modlarıyla piyasaya sunulan ürün, her ortama ve duruma uyum sağlayabiliyor.

Anker Kulaklık Deneyimine Liberty Air 2 Pro İle Yeni Bir Boyut Kazandırıyor

Dış Mekan Modu’nda arabaların ve rüzgarın gürültüsünü engellerken, Yolculuk Modu’nda motor ve araç sesini engelleniyor. İç Mekan Modu’yla ise arka plandaki tüm sesleri azaltarak dikkat dağıtıcı tüm unsurları engelleyebiliyor. Bu şekilde kesintisiz ve kusursuz bir deneyim vadeden Anker SoundCore Liberty Air 2 Pro, odaklanmanızı artırırken ses kalitesindeki uzmanlığıyla yaşadığınız deneyimi mükemmelleştiriyor. Ayrıca kompakt tasarımı ve 3 farklı renkleriyle kulakta oldukça şık durmakta. Toplantılarda verimi artıracak kulaklık, 6 mikrofonuyla görüşmelerinizde ses kalitesinde sıkıntı yaşamanızın önüne geçiyor. Soundcore aracılığıyla özelleştirilebilir EQ’lara da sahip ürün, dinleme deneyiminizi kusursuzlaştırıyor. USB-C bağlantısıyla, hızlı ve kablosuz şarj özellikleriyle de eğlenceyi kesintisiz sunan kulaklık, 15 dakikalık şarj ile 3 saate kadar kullanılabiliyor.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

Bir çok işletim sistemine hakim, yüksek donanım bilgisine sahip ve yazılıma büyük ilgi duyan; 2019 yılı Haziran ayında TECH DERGİ ekibine dahil olan Murat Arık, Atatürk Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir