Zyxel’den küçük işletmelere ve ev kullanıcılarına Nebula destekli yeni GS1915 Serisi
  1. Anasayfa
  2. Genel

Zyxel’den küçük işletmelere ve ev kullanıcılarına Nebula destekli yeni GS1915 Serisi

Zyxel’in yeni GS1915 serisi; küçük işletmeler ile ev kullanıcılarına ölçeklenebilir ve düşük maliyetli bir çözüm sunarak, ağ yönetimi zorluklarını basitleştiriyor, merkezileştiriyor ve kontrol altına alınmasını sağlıyor.

Güvenli ve bulut destekli ağ çözümleri lideri Zyxel Networks, kompakt ve uygun fiyatlı bulut tabanlı GS1915 serisi, 8 port’lu PoE ve PoE olmayan switch’lerini piyasaya sürdü. Nebula ekosistemine yapılan bu son ekleme sayesinde işletmeler; Nebula mobil uygulaması aracılığıyla dakikalar içinde gelişmiş ağ bağlantısı, güvenlik ve sorunsuz çoklu cihaz yönetiminin tüm avantajlarına kavuşuyor. 

Zahmetsiz kurulumu ve kullanım kolaylığı sayesinde GS1915, küçük işletmeler ve ev kullanıcılarına özel bir BT ekibine ihtiyaç duymadan ağ performanslarını iyileştirme avantajı kazandırıyor.

Çevik ağlar, kolayca yönetilir

Startup’lar, küçük işletmeler ve ev kullanıcıları, Zyxel Network’ün “Just Connect” çözümlerine yapılan en son eklemeden yararlanabiliyor. Nebula ekosisteminin en son üyesi olan GS1915, Nebula mobil uygulaması aracılığıyla basit, hızlı kurulum süreci ve kullanım kolaylığı dahil olmak üzere müşteri ihtiyaçları gözetilerek geliştirilmiş bir çözüm olarak dikkat çekiyor. Uygulama sayesinde kullanıcılar platforma yeni cihazlar ekleyebiliyor, ağ durumuna genel bakışı kontrol edebiliyor, ağlarını uzaktan kontrol edebiliyor ve yetkisiz istemcileri her yerde ve her zaman engelleyebiliyor.

Tüm Nebula özellikli yüksek performanslı ürünlerle uyumlu olan GS1915 serisi, kullanıcılar için oldukça etkili ve düşük maliyetli bir seçenek sunuyor. Bireysel kullanıcılar, gerçek zamanlı ağ bilgilerine erişerek, switch’lerini, kablosuz access point’lerini, güvenlik duvarlarını ve 5G/LTE mobil yönlendiricilerini merkezi ve uzaktan yöneterek birleşik ve basit bir ağ deneyiminin keyfini sürüyor.

Günlük işleri kolaylaştırıyor

Hızlı, istikrarlı ve güvenli bağlantılara sahip olmayı; geniş bütçelere ve özel BT ekiplerine sahip büyük işletmelerin lüksü olmaktan çıkarmayı hedeflediklerini söyleyen VP of Zyxel’s Networking Business Unit Crowley Wu’ya göre; Switch ve Nebula portföyünün genişletilmesi, Zyxel’in küçük işletmelere ve bireysel tüketicilere olan bağlılığının bir işareti. Kullanıcıların bu sayede, hazır olduklarında donanım değiştirmeden ağlarını ölçeklendirmeleri ve buluta geçiş yapmaları mümkün olduğunu söyleyen Crowley Wu, “bazı stresleri ortadan kaldırarak ve ağ bağlantısını daha basit hale getirerek kullanıcılar, ihtiyaç duydukları ve en iyi yaptıkları şeye, yani işlerini yürütmeye odaklanabiliyor.” dedi.

Yeni PoE modeli GS1915-8EP, tam 8 port’lu PoE+ ile birlikte geliyor ve evlerde ve küçük işletmelerde birden fazla AP ve kamera kurmak için ideal olan 60W güç bütçesini destekliyor. Nebula Uygulaması ile uzaktayken bile, normal olmayan bir kamerayı kapatıp açarak yönetmek veya sıfırlamak kolay hale geliyor.

GS1915 serisi switchler’inin ön panellerindeki sezgisel LED göstergeler kullanıcıların, switch durumunu anında kontrol etmelerini kolaylaştırıyor. Fansız tasarlanan switch’ler sessiz çalışıyor ve fan seslerini bozmadan her türlü çalışma ortamına mükemmel şekilde uyum sağlıyor.

Zyxel Networks ayrıca 10G fiber switch XS1930-12F’nin yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Switch ve Nebula portföyüne yapılan bu son ekleme, müşterilere ölçeklendirme planlarında, bulut geçişlerinde ve hibrit çalışma dünyasında gezinmede daha da fazla esneklik sağlayacak.

Switch aralığı hakkında daha fazla bilgi için lütfen şurayı tıklayın.
 

Hacklenen Açık Adresler Fiziki Dolandırıcılığa Sebep Oluyor

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir