Acer ‘dan İki Yeni Model
  1. Anasayfa
  2. Genel

Acer ‘dan İki Yeni Model

Acer eğitim için özel olarak tasarlanan yüksek performanslı ve dayanıklı 12 inç Chromebook modelini ve ilk, orta dereceli okullar için dönüştürülebilir TravelMate Spin B3 dizüstü bilgisayarını duyurdu

Acer Chromebook’ da yüksek performansı ve dayanıklılığı esas aldı.

10. Nesil Intel® Core™ i3 işlemci barındıran Chromebook 712, kodlama veya video düzenleme gibi zorlayıcı işlerin üstesinden gelebilecek performansı sağlıyor. 12 saati bulanpil ömrüyle öğrencilere büyük avantaj sağlıyor. Bu güzel özelleliklerin yanında dayanıklılık da vaad eden Acer, ekranından tutup kaldırılacak kadar güçlü yapan menteşeler kullandı. 60 kg’a kadar aşağı kadar aşağı yönlü güce dayanabiliyor.

Acer 'dan İki Yeni Model

Cihazın klavyesi de öğrencilere göre tasarlandı. Üründe mekanik tuşlar kullanılıyor. Bu tuşlar, cihazı sınıf ortamında kullanım için ideal hale getiriyor. Suyu kasanın altından dışarı atan oluklara sahip klavye, 330 ml’ye kadar su sıçramasına da dayanıklı. Ayrıca Chromebook 712’deki touchpad de nem tutmayan bir yapıya sahip.

Öğrenciler için çift bant Intel® Wi-Fi 6 (Gig+) AX201 (802.11ax) ve 2×2 MU-MIMO teknolojisi, Full HD web kamerası bu cihaza entegre edilmiş. Böylece öğrenciler video görüşmeler ve Google Hangouts ile başka öğrencilerle iletişim kurabiliyor.

Yeni Acer Chromebook 712 modelleri, 32 veya 64 eMMC depolama ve 4 veya 8 GB RAM seçenekleriyle mayıs ayında EMEA bölgesinde 299 euro’dan; mart ayında Kuzey Amerika’da 329,99 dolardan başlayan fiyatlarla eğitim kuruluşları ve kurumsal müşteriler için piyasaya sürülecek.

İlk ve Orta Dereceli Okullar İçin Dönüştürülebilir TravelMate Spin B3 Dizüstü Bilgisayarı

Bu taşınabilir 11,6 inç dizüstü bilgisayarlar gelişmiş performansın yanı sıra okul hayatının zorluklarına karşı koruma sağlayan sağlam bir tasarımla geliyor. Böylece hem okulda hem de okul dışında kullanıma ideal bir tasarıma sahip.

En yeni Intel® Pentium® ve Celeron® işlemcilerle donatılan modeller öğrencilerin sınıfta yapacakları faaliyetler için gereken gücü sunarken, basınca dayanıklı üst kısım, şok emici kauçuk kenar ve güçlendirilmiş köşeler cihazlara dayanıklılık katıyor. Cihazlar ayrıca tek şarjla 12 saate kadar pil ömrü imkanı sunuyor.

Acer 'dan İki Yeni Model

TravelMate Spin B3 dört farklı kullanım moduna sahip. Öğrenciler dizüstü bilgisayar modunda makale yazabiliyor, ekran modunda video veya ders dinleyebiliyor, elle çalışmaları gerektiğinde çadır moduna geçerek masada yer açabiliyor, matematik veya resim derslerinde ellerini kullanmak için tablet modunu kullanabiliyor. Klavyenin üzerinde yer alan kamera ise tablet modundayken öğrencilerin fotoğraf ve video çekebilmesini sağlıyor. TravelMate B3 Spin doğal bir yazı deneyimi sunmak için Wacom AES teknolojisine ve cihaz üzerinde saklanabilen bir stylus kaleme sahip.

TravelMate Spin B3, nisan ayında 329 dolardan başlayan fiyatlarla, TravelMate B3, nisan ayında 239 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
satışa sunulacak.

Haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz

Teknoloji ve spor meraklısı bir türk genci..

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir