Zamanım yok diyenlere kısa 5 anime önerisi
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Zamanım yok diyenlere kısa 5 anime önerisi

Animeler bir zamanın ‘yaş kitleli’ diye nitelendirilen popüler Japon çizgi filmleriydi. Ancak günümüzde herkes anime kültürüne adapte oldu ve izlemeye başladı. ‘Ben daha önce  anime izlemedim.’  yada ‘zamanım yok oturup sezon sezon izleyemem hele ki Japonca bir şeyi izlemeye hiç vakit ayıramam.’ diyenler için 1 sezon olan kısa ama güzel animeleri derledik.

Usagi drop

11 bölümden oluşan içinizi sımsıcak yapacak duygusal ve dram konulu bu animeye mutlaka şans verin.

Erased

Dram gizem gerilim ve okul temalı olan bu anime 12 bölümden oluşmakta ve myanimelıst tarafından 8.4 puanda olmakta. Netflix yapımı olduğu için çoğu kişinin beğenisini alan bu anime gizem sevenlerin mutlaka bakması gerekenlerden birisi.

Hellsing Ultimate

Korku gerilim vampir temasını sevenler için bir günde bitirebilecek animelerden birisi. Üstelik ben vampir animesi izlemem diyenlerin bile izleyebileceği 10 bölümlük 8.3 puanlık bir yapım.

 Sora yori mo Tooi Basho

Macera türünde olan ve 13 bölümden oluşan bu animenin diğer animelere nazaran düşündürücü ve kafa yorucu bir akışta olmaması sizin bölümleri hemen ilerletmenize imkan sağlayacaktır. Puanı 8. 55 olan bu animenin size keyif verip boş vaktinizi eğlenceli hale getireceğinden eminiz.

Piacevole

Sadece 12 bölümden ibaret olan bu sevimli animenin mutfak lezzetleri ile ilgili konusu izleyenlerin hem hoşuna gidiyor hemde onları acıktırıyor. İtalyan mutfağına ilgili iseniz bu animeye şans vermelisiniz.

Not: Değerli okuyucumuz, öneride bulunduğumuz bu yapımlarda belirli bir yaş üzeri öge bulundurmamaya çalıştık. Korku vb. temaları olanlar için de uyarıda bulunduk. İzlemeden önce araştırıp resimlerine bakmanız ve öyle izlemenizi tavsiye ederiz.

Son yazımız olan yerli araç TOGG’un logosunun yazısını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap