Yeni Monitörlerden Biri Olan MSI Optix Serisi Duyuruldu!
  1. Anasayfa
  2. Genel

Yeni Monitörlerden Biri Olan MSI Optix Serisi Duyuruldu!

Dünyanın sayılı bilgisayar bileşenleri üreticisi arasında yer alan Tayvanlı şirket Micro-Star International Co., Ltd (MSI), yeni oyuncu monitörü olan MSI Optix MAG272QR modelini tanıttı.

MSI’ın Optix MAG272QR modeli ile karşımıza çıkan yeni monitörü, üst seviye oyuncu monitör kategorisinde yer alıyor. Oyunculara yönelik hazırlanan bu monitör yüksek hızlara ve sürelere sahip.

msi optix new

MSI Optix MAG272QR özellikleri ve fiyatı

Üst seviyede performans isteyen oyunculara yönelik olan MSI Optix MAG272QR oyuncu monitörü, 27 inçlik VA panelin üzerinde 2560×1440 piksel çözünürlük sunuyor. Optix adında çıkacak bu model firmanın Arsenal Gaming performans serisine ait.

Monitör 1ms (Gtg) tepki süresine sahip. Son teknolojilerden olan AMD FreeSync sayesinde görüntü tazeleme hızı ise 165Hz seviyesine çıkıyor. DCI-P3 renk gamının yüzde 95.6’sını kapsayan monitör 10-bit renk derinliği desteği sunuyor.

msi yeni monitör

Maksimumu 300 kandela parlaklık seviyesine çıkan monitör aynı zamanda 3000:1 statik kontrasta sahip. Arka kısımda bulunan RGB aydınlatmanın Mystic Light uygulamasıyla kontrol edilmesi mümkün. 2 adet HDMI 2.0b ve 1.2a DP girişi olan MSI Optix MAG272QR‘nin raf fiyatı ise 350$ olacak.

msi rgb led yeni seri

Diğer haberlerimize hızlı ulaşmak için bizi takip edebilirsiniz!

5 yaşında bilgisayarla tanışmış, teknoloji, oyun ve müziğe yoğun ilgi duyan; her şeyden bir parça kapmış kimse.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir