XPG, VALOR AIR Mid-Tower Kasasını Duyurdu
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

XPG, VALOR AIR Mid-Tower Kasasını Duyurdu

Optimize edilmiş hava akışı dinamiği, kullanışlı alanı ve şık tasarımı  sayesinde VALOR AIR Mid-Tower kasa, kullanıcıların yeni gözdesi olmayı hedefliyor.

Oyuncular, e-sporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG bugün, VALOR AIR mid-tower kasasını duyurdu. VALOR AIR, optimize edilmiş hava akışını, geniş bir alan ve yüksek performansla birleştirecek bir ürün olma iddiasıyla öne çıkıyor. Dayanıklı temperli cam paneli sayesinde, içerisindeki bileşenlerin zarafetini sergilemekle kalmıyor, aynı zamanda onları olası tehlikelere karşı koruyor. VALOR AIR, boyut olarak kompakt olmasına rağmen, donanım ve bileşenleri yerleştirmek için geniş bir iç alan sağlıyor. Optimize edilmiş hava akışı dinamiği, geniş alanı ve tasarımı arasındaki mükemmel biçim ve işlev dengesini kurması sayesinde bu mid-tower kasa, tüm oyuncu tiplerine ve bilgisayar meraklılarına hitap edecek.

XPG, VALOR AIR Mid-Tower Kasasını Duyurdu
Yüksek Performansı ile Kullanıcıların Yeni Gözdesi Olmayı Hedefliyor

XPG VALOR AIR mid-tower kasası, ön tarafında üç, arkasında bir adet bulunan 120mm fan sayesinde dışarıdaki soğuk havayı etkili bir şekilde çeken şık ve temiz bir görünüme sahip. Alan tasarrufu sağlayan boyutları olmasına rağmen, 335 mm’ye kadar uzunlukta ekran kartlarını destekleyebilir.

80 Plus Gold Sertifikalı XPG CORE REACTOR ve 80 Plus Platinyum Sertifikalı XPG CYBERCORE dahil olmak üzere, 160mm ila 180mm arasında uzunluğa sahip güç kaynaklarına rahatlıkla yer verebilir. Böylelikle VALOR AIR mid-tower kasa, sade ve zarif görünüşünün yanında mükemmel hava akışı, kullanışlılığı ve yüksek performansı ile kullanıcıların yeni gözdesi olmayı hedefliyor.

VALOR AIR, XPG patentli manyetik bir ön panele ve vidaları söküp takılabilecek dayanıklı bir temperli yan panele sahip olmasıyla öne çıkıyor. Kasanın toz filtreleri, temizliği kolay ve sezgisel hale getiren çıkarılabilir manyetik bir mekanizma ile donatılmış olmasının yanında iki adet USB 3.2 Gen1 bağlantı yuvası ve bir kombo kulaklık/mikrofon jakı içeriyor. 

XPG, VALOR AIR Mid-Tower Kasasını Duyurdu

Çok Yönlü Sabit Disk Düzeni Sayesinde Kullanım Kolaylığı

Esnek PSU kablo düzenlemesi imkanı sağlayan örtünün altına yerleştirilmiş, depolama seçenekleri konusunda son derece esnek olan kasaya iki adet 2,5” HDD veya SSD takılabiliyor. Böylelikle kullanıcılara sürücüleri kolaylıkla yükleyip kaldırabilme imkanı sunuyor. 

XPG VALOR AIR’in Türkiye’deki piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı ileri bir tarihte açıklanacak. VALOR AIR ve diğer XPG ürünleri hakkında bilgi almak için xpg.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 

XPG, VALOR AIR Mid-Tower Kasasını Duyurdu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir