1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Kingston Forbes tarafından özel şirket seçildi

Kingston Forbes tarafından özel şirket seçildi

Bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri olan Kingston Technology Company, Inc., Forbes’in 2022 için “Amerika’nın En Büyük Özel Şirketleri” listesinde 23. sıraya yerleştiğini duyurdu. Kingston, aynı zamanda Top 25 listesindeki tek “Teknoloji Donanım ve Ekipmanı” şirketi olmayı başardı.

Kingston, 2022 yılında teknoloji endüstrisindeki liderliğinin 35. yılını kutlarken1 numaralı üçüncü parti DRAM tedarikçisi ve 1 numaralı SSD kanal tedarikçisi olarak yerini koruyor. Tüm bunlar, pazar dalgalanmaya devam ederken Kingston‘ın da tedarikçiler ve ortaklarla yakın iş birliği içinde çalışarak ve müşterilerin kurum içi ürün uzmanlarına ve mühendislere rahatça erişimini sağlayarak “Kingston Is With You” marka felsefesini uygulamaya devam ettiğini gösteriyor.

Kingston

Donanım tabanlı şifreleme sunan ödüllü IronKey USB sürücülerinin ve yüksek performanslı FURY bellek serisinin genişlemesiyle Kingston, ister iş ister oyun için olsun, müşterilerine her gün hayatlarını destekleyen ürünler ve çözümler sunmaya devam ediyor. 

“Kingston’ın 35. yıl dönümünü kutlarken, nereden geldiğimizle gurur duyuyoruz ve nereye gideceğimiz konusunda heyecanlıyız. 35 yıllık iş hayatımızda, “önce insan” diyen bir şirket olmaktan asla vazgeçmedik. Forbes listesindeki yerimiz, küresel çaptaki çalışanlarımızın yoğun çalışmaları ve ortaklarımızla olan güçlü ilişkilerimiz sayesinde büyük bir başarıdır.” diyor Kingston’ın Kıdemli Pazarlama Direktörü Craig Tilmont.

Amerika’nın En Büyük Özel Şirketlerinin tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Kingston.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir