LG A9K Pro Yazın da Temizliğin En İyi Yardımcısı
  1. Anasayfa
  2. Ev Teknolojileri

LG A9K Pro Yazın da Temizliğin En İyi Yardımcısı

LG A9K Pro Yazın da Temizliğin En İyi Yardımcısı

Yaz birinci sinyallerini kuvvetli bir formda verdi. Parlayan güneş herkesin içini ısıtsa da alerjisi olanlar için güç günler başladı. Polenler, açık camlardan giren tozlar, havada uçuşan partiküller işleri daha da zorlaştırıyor. 5 adımlı filtrasyon sistemine sahip HEPA filtresi, daha da geliştirilmiş emiş gücü ve uzun çalışma mühleti ile LG A9K Pro, alerjik bünyeler için yapılan kapsamlı paklığın en büyük yardımcısı. Soğuk günlerden bunaltıcı sıcaklara süratli bir geçiş yapıldı.

Yaz güneşi, cıvıl cıvıl sokaklar ve her daim açık pencereler insanı keyifli etmeye yetse de, alerjik bünyeye sahip tüketicileri sıkıntı bir periyot bekliyor. Alerjiye yatkın şahıslar için her vakit güç olan mevsim geçişleri, bilhassa bahar ve yaz geçişlerinde daha da zorlaşıyor. Havada uçuşan tozlar, polenler, açık camlar nedeniyle konutların içini dolduruyor. Sunduğu tahlillerle astım ve alerjiye yatkın tüketicileri rahatlatan LG, A9K Pro’yla da kapsamlı temizlik sağlayarak avantaj sunuyor. 5 Basamaklı HEPA Filtre En ufak toz zerresini bile alarak tertemiz, tüy, toz ve kirden arınmış ortamlar yaratılmasına yardımcı olan LG A9K Pro, 5 adımlı filtrasyon sistemine sahip HEPA filtresi ile büyük rahatlık sağlıyor.

HEPA Filtreli 5 Adımlı Filtrasyon Sistemine Sahip

HEPA Filtreli 5 Adımlı Filtrasyon Sistemine sahip LG A9K Pro, mesken yüzeylerinden 0,3 mikron kadar küçük toz parçacıklarının %99,97’sini yakalamaya yardımcı oluyor. Ayrıyeten, filtrelerin çıkartılıp yıkanması emiş gücünün birinci günkü üzere korunabilmesini sağlıyor. LG A9K Pro’nun hem metal filtresi hem de kumaş ön filtresi ve ince toz filtresi, kolay kolay çıkartılarak ve suda yıkanabiliyor.

LG A9K Pro Yazın da Temizliğin En İyi Yardımcısı

 Dik Süpürge Ailesinin Son Modeli: LG A9K Pro

Sık sık çöp haznesini boşaltma gerekliliğine de son veriyor. LG tarafından sunulan KOMPRESSOR™ teknolojisi, çöp haznesinde toplanan toz ve kılları sıkıştırarak, çöp kutusunun daha uzun mühlet boşaltılmadan kullanılmasına imkan tanıyor. Ayrıyeten, Çift PowerPack pili sayesinde 120 dakikaya kadar uzayan çalışma müddeti ile, en geniş alanları bile tek şarjla ayrıntılı bir halde temizleyebiliyor.

10 yıl garantiye sahip LG Smart Inverter motoronun avantajını sunan LG A9K pro, aynı zamanda LG ThinQ uygulaması üzerinden kontrol edilip yönetilebiliyor. 31 Mayıs tarihine kadar LG A9K Pro alanlara Toplam değeri 5.000TL varan yer silme başlığı ve total bakım başlık kiti hediye edilirken, LG A9 Core modelini tercih eden tüketicilere 2.000TL değerinde total bakım kiti armağan ediliyor.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir