Fibabanka Kredi Ödemesi İçin Adres Vatan Bilgisayar!
  1. Anasayfa
  2. Genel

Fibabanka Kredi Ödemesi İçin Adres Vatan Bilgisayar!

Fibabanka’nın bankacılık sektöründe attığı bir ilk daha!

27 Aralık 2010 tarihinde kurulan ve Credit Europe Bank bünyesine bağlı olan Fibabanka bir ilke daha imza attı. Sektörün önde gelen isimlerinden olan şirketin müşterileri artık kredilerini Vatan Bilgisayar mağazalarında ödeyebilecek.

Uzun süredir müşterilerine kaliteli hizmet sunan Fibabanka ve Vatan Bilgisayar, uzun zamandır iş birliği sürdürüyor. Bu iş birliğinden dolayı artık banka müşterileri, bireysel kredi ödemelerini, Vatan Bilgisayar mağazalarından sağlayabilecek.

Fibabanka Ödeme Kanallarını Genişletiyor!

Fibabanka; ihtiyaç kredisi, taksit ödeme ve erken kapama işlemleri, Şirket şubeleri ve dijital bankacılık kanallarının yanı sıra artık Vatan Bilgisayar’ın mağazalarında kasalardan da kolaylıkla ödeme yapılabilecek.

Gelişmelerle ilgili açıklama yapan Fibabanka Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Mert, “Marka olarak en iyi ve en hızlı müşteri deneyimini sunmak önceliklerimiz arasında yer alıyor. Müşterilerimiz bize nerede ihtiyaç duyuyorlarsa orada olmayı önemsiyor, onların bulundukları yere giderek hayatlarını kolaylaştırmak istiyoruz. Bu kapsamda, önemli iş ortaklarımızdan Vatan Bilgisayar ile uzun süredir devam eden peşin fiyatına taksitli alışveriş imkânı sunduğumuz kredi iş birliğimizi de bir adım daha öteye taşıyoruz. Müşterilerimiz, yaygın mağaza ağıyla kesintisiz hizmet sunan Vatan Bilgisayar noktalarından da kredi ödemelerini gerçekleştirebilecekler. Onların hayatını kolaylaştıracak alternatif bir ödeme kanalı daha sunmanın mutluluğu içerisindeyiz” dedi.

vatancomputer-fibabanka

Diğer haberlerimize daha hızlı ulaşmak için bizi takip etmeyi unutmayın!

5 yaşında bilgisayarla tanışmış, teknoloji, oyun ve müziğe yoğun ilgi duyan; her şeyden bir parça kapmış kimse.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir