TOGG’dan ön sipariş açıklaması
  1. Anasayfa
  2. Otomobil

TOGG’dan ön sipariş açıklaması

Türkiye’nin yerli otomobil markası TOGG, önümüzdeki yıl yollarda görülecek. 29 Ekim’de banttan inen TOGG, birçok kişi tarafından takip ediliyor. Şirketin üretim bandından yayınladığı görüntüler ise beğeni yağmuruna tutuldu.

Ön sipariş açıklaması

TOGG, ön sipariş açıklamasına ise açıklık getirdi. Resmi sosyal medya hesabından Togg C-Suv’un yollarda görüleceği tarih belirtildi. Ön sipariş için ise Şubat 2023 işaret edildi. O tarihe kadar sadece Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından verilen ön siparişler alınacak.

Togg’un sosyal medya mesajında şu ifadeler yer aldı.

“Mart 2023 tarihinde yollara çıkacak akıllı cihazımıza olan ilgiyi gururla takip ediyoruz. Daha önce de açıkladığımız gibi ön sipariş sürecini Şubat 2023 itibarıyla başlatacağız. O tarihe kadar kullanıcılarımızı merkeze aldığımız #USECASEMobility vizyonumuza uygun bir şekilde sizleri sürece ilişkin bilgilendirmeye devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen ön siparişler dışında sipariş almadığımızı yinelemek isteriz. TOGG hakkındaki tüm gelişmeleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmenizi, TOGG tarafından açıklanmayan bilgilere itibar etmemenizi önemle rica ederiz.”

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

Bu akşam ilk kez tüm Türkiye genelinde deprem tatbikatı yapılacak

Günlük güncel haberleri takip ediyor ve sizinle paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir