En Ucuz Akaryakıt Nasıl Bulunur?
  1. Anasayfa
  2. Otomobil
Trendlerdeki Yazı

En Ucuz Akaryakıt Nasıl Bulunur?

Şuanda bu içeriği oluştururken bile akaryakıta zam geliyor olabilir. Neredeyse her gün pompa fiyatlarına yansıyan zamlar araç sahipleri için büyük problem olmaya başladı. Akaryakıtın dünden pahalı yarından ucuz olduğu ülkemizde bir çok araç sahibi ne yapacağını, nasıl tasarruf sağlayacağını bilemez hale geldi. En ucuz akaryakıt, en ucuz benzin, en ucuz motorin, en ucuz lpg nerede gibi arama sonuçlarının hızla arttığını gördüğümüz için bildiklerimizi sizlerle paylaşmak bu yüksek fiyatlar karşısında biraz olsun sizlere yardımcı olmak istedik.

En ucuz akaryakıt nasıl bulabileceğiniz anlatmadan önce akaryakıt kampanyalarına değinmek istiyorum. Neredeyse tüm akaryakıt istasyonlarında sürekli olarak kampanyalar bulunmakta, çeşitli şartlarda yararlanabileceğiniz bu kampanyaları göz ardı etmeyin ve sürekli olarak güncel kampanyaları takip edin. Petrol ofisi mobil uygulamasında profilinizi tamamladığınızda puan verdiği gibi diğer akaryakıt istasyonlarında da bu tarz kampanyalar bulunmakta. Benzin, motorin ve lpg alışverişlerinizi mobil ödeme, anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla ödeme gibi farklı seçenekleri de değerlendirmeyi unutmayın. Ayrıca akaryakıt istasyonlarının marketlerini ziyaret ederek o akaryakıt markasına ait kampanya kartlarını alarak aktif etmeyi ihmal etmeyin. Tüm bunlar küçük kampanyalar olarak görünsede gün sonunda mutlaka cebinize fayda sağlayacaktır.

En ucuz akaryakıt nerede diye soranlara yol gösteren uygulama: Benzin Litre

Akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz bu uygulama, bulunduğunuz konumda en iyi fiyatlı otogaz, motorin, benzin litre ve elektrik fiyatlarını buluyor. Uygulamada sadece otogaz, motorin, benzin, elektrik fiyatları listelenmiyor aynı zamanda size en yakın istasyonları mesafelerini gösteriyor, harita üzerinden direkt konum ile ilgili istasyona yol tarifi alabiliyorsunuz. İstasyona ait tesis özelliklerini, istasyona verilen puanı da yine uygulama içerisinde görebiliyorsunuz. Uygulama içerisinde bir çok farklı özelliği barındırıyor ve kendi içerisinde çeşitli kampanyaları bulunuyor.

En ucuz akaryakıt uygulaması Benzin Litre

Peki bu uygulamada akaryakıt fiyatları nasıl güncel kalıyor? Diye soracak olursanız bunun cevabı sizler oluyor. Uygulamayı kullanırken bulunduğunuz istasyonlarda fiyat değişikliği gördüğünüzde hızlıca uygulama üzerinden güncelleme yapabiliyorsunuz. Sizden sonra gelecek olan araç sahipleri sizler tarafından güncellenmiş akaryakıt fiyatını görüyor. Yine istasyon sahipleri de uygulama üzerinden akaryakıt fiyatlarını güncelleyerek gelecek müşterilerini bilgilendirebilir.

Uygulamayı aşağıdan hızlıca indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda Benzin Litre sitesinden de güncel lpg, benzin, motorin ve elektrik fiyatlarını görebilirsiniz.

Güncel akaryakıt fiyatlarını, akaryakıt markalarının kendi sitelerinden de takip edebilir kampanyalara katılabilirsiniz. Akaryakıt fiyatları bir zam daha almadan yazımızı sizlerle buluşturmak istediğimiz için yazımıza burada son veriyoruz. Sizler de bu konuda fikirlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Yeni T-Roc: Özgüven Tazelendi

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir