TikTok, yeni bir arayüzü test ediyor!
  1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya
Trendlerdeki Yazı

TikTok, yeni bir arayüzü test ediyor!

Milyonlarca kullanıcısı olan popüler sosyal medya platformu TikTok, kullanıcılarının dikkatini çekecek yeni özellikleri test etmeye devam ediyor. Bu yeni özelliklerden biri de kullanıcıların, dikkatleri dağılmadan video izleyebilmelerini sağlamak için geliyor. TikTok, yeni özelliği izlenen videolardaki düğmelerden ve metinlerden kurtulmanıza yardımcı oluyor. Popüler sosyal medya platformu TikTok’un yeni özelliğinin ismi “Clear mode”. Bu özellik şu anda sınırlı kişiler tarafından test ediliyor.

TikTok, yeni bir arayüz ile geliyor

Popüler uygulama, yeni arayüzü ile kullanıcılarına daha temiz bir arayüz sağlayacak. TikTok’daki yeni özelliği ise ilk olarak bir Twitter kullanıcısı fark etti. Ardından ise sosyal medya danışmanı Matt Navarra, yeni özelliğin test edildiğini doğruladı.

Yeni özellik sayesinde beğeni, yorum ve paylaşım düğmelerinden kurtulabilmeniz mümkün hale geliyor. Ekrana basılı olarak tutulduğunda kaybolan seçenekler tekrar ortaya çıkabilecek. Bunu yaptığınızda, menüdeki “Favorilere ekle” düğmesinin altında “Temizle modu” ayarı bulunacak.

Şirket, yeni özelliği tüm kullanıcılara ne zaman sunacağı hakkında ise bir açıklama yapmadı.

Peki, siz yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

LG TONE Free ile gerçek bir kablosuz kulaklık deneyimi

Günlük güncel haberleri takip ediyor ve sizinle paylaşıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir