1. Anasayfa
  2. Dizi - Film

Disney’in Pinokyo’sunun ilk teaser fragmanı umut dolu

Tom Hanks, Gepetto'yu canlandırıyor

Disney’in Pinokyo’sunun ilk teaser fragmanı umut dolu

Hazırlanmakta olan tüm modern Pinokyo projeleri arasında, Disney’in yönetmen Robert Zemeckis’in yakında çıkacak olan uzun metrajlı filmi, stüdyonun ikonik peri masalı geçmişi nedeniyle her zaman insanların hayal gücünü yakalamak için ihtimal dahilindeki favorilerden biri olmuştur. Pinokyo’nun ilk teaser fragmanı, size Zemeckis’in izleyiciler için neler hazırladığının en ufak bir tadı olsa da, filmin orijinal animasyon özelliğinin sihrinin en azından bir kısmını yeniden yaratabileceğinin güçlü bir işareti.

Pinokyo’nun ilk fragmanı, kukla yapan babası Geppetto (Tom Hanks) onu ilk önce bir tahta bloktan oyduğu için, itibari canlı oyuncağa (Benjamin Evan Ainsworth) sadece küçük bir bakış sunuyor. Bununla birlikte, gördüğünüz şey, Geppetto’nun el yapımı oğlunu işlemek için harcadığı zaman, dikkat ve sevgi ve kuklanın hayata döndürülmesi için bir yıldız üzerindeki kader arzusunun hayırsever Mavi Peri (Cynthia Erivo) tarafından nasıl verildiğidir.

Fragmanın bir avuç hızlı çekimi, filmin ne kadarının Jiminy Cricket’e (Joseph Gordon-Levitt) odaklanacağını, o da Martı Sofia (Lorraine Bracco) ve “Dürüst” zeki konuşan tilki olan John Worthington Foulfellow (Keegan-Michael Key) gibi karakterlerle karşılaştığında belirliyor. İlginç olan şu ki, bu Pinokyo bir canlı aksiyon filmi olsa da, fantastik hikaye kitabı karakterlerinin tümü, klasik Disney çizgi film benzerlerinin aşağı yukarı “gerçekçi” versiyonları gibi işlenmiştir, ki bu kesinlikle estetik bir seçim olacaktır. Filmin 8 Eylül’de Disney Plus’a ne zaman geleceği konusunda hayranların hiçbir güçlü hisleri yok.

Kingston, donanımsal şifrelemeli USB sürücüsünü tanıttı

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir