The Batman Duvar Kağıtları
  1. Anasayfa
  2. Genel
Trendlerdeki Yazı

The Batman Duvar Kağıtları

The Batman Duvar Kağıtları sizlerle buluşturmadan önce kısaca bu yapım hakkında bilgi vermek istiyorum. 4 Mart 2022 Tarihinde beyaz perdeyle buluşan The Batman ülkemizde1 haftada 328.680 kişi tarafından izlendi. Matt Reeves yönetmenliğinde çekilen The Batman aynı adlı DC Comics karakterine dayanan 2022 Amerikan süper kahraman filmidir.  DC Films tarafından üretilen filmin dağıtımı Warner Bros. Pictures tarafından gerçekleştirildi.

Robert Pattinson’ın Kara Şövalye’ye hayat verdiği The Batman, Gotham’daki ucu kendi ailesine de uzanan yolsuzlukları temizleye çalışan Batman’in, bir yandan Riddler isimli bir seri katille mücadelesini anlatıyor.

Suçluların kalplerine korku salan Batman, olarak 2 yıl boyunca sokakları takip etmek, Bruce Wayne’i Gotham Şehri’nin gölgelerine sürüklemiştir. Şehrin yozlaşmış yetkilileri ve yüksek profilli kişiler ağı arasında yalnızca birkaç güvenilir müttefiki olan – Alfred Pennyworth, Teğmen James Gordon ile Kara Şövalye, kendisini şehir halkı arasında intikamın yegane örneği olarak kanıtlamıştır. Bir katil, bir dizi sadist entrikayla Gotham’ın seçkinlerini hedef aldığında, bir dizi şifreli ipucu, Dünyanın En Büyük Dedektifini yeraltı dünyasını soruşturmaya gönderir.

Batman burada Catwoman olarak da bilinen Selina Kyle, Penguen olarak da bilinen Oswald Cobblepot, Carmine Falcone ve Riddler olarak da bilinen Edward Nashton gibi karakterlerle karşılaşır. Kanıtlar ve failin planlarının ölçeği netleşirken, Batman yeni ilişkiler kurmalı, suçlunun maskesini düşürmeli ve Gotham Şehri’ni uzun süredir rahatsız eden, gücün ve yolsuzluğun kötüye kullanılmasına adalet getirmelidir.

Bir çok hayranı ve izleyeni olan bu yapıma ait güzel görselleri sizler için derledik. Bilgisayar ve telefonlarınızda duvar kağıdı yapabilmeniz için aşağıdan istediğiniz görselin üzerine tıklayarak/dokunarak görseli açabilir ve hızlıca indirebilirsiniz.

The Batman Mobil Cihazlar İçin Duvar Kağıtları

Mobil cihazlarınız için seçtiğimiz bir birinden güzel duvar kağıtlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz görselin üzerine dokunarak açtığınız yeni sekmeden indirebilir hızlıca duvar kağıdı yapabilirsiniz.

Bilgisayar İçin Duvar Kağıtları

Bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz duvar kağıtlarını aşağıdan üzerine tıklayarak açılan yeni sekmeden indirebilirsiniz.

Bu yazımızda The Batman duvar kağıtları yer verdik bir sonraki duvar kağıdı serimiz ne üzerine olmasını istiyorsanız yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir