XPG Yeni Bileşenlerini Ülkemizde Satışa Sundu
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

XPG Yeni Bileşenlerini Ülkemizde Satışa Sundu

Dünyanın sayılı üretici markalarından olan ADATA, yüksek performanslı DRAM modülü, NAND Flash depolama birimleri ve mobil aksesuar ürünleri üretiyor. Aynı zamanda ADATA Technology, XPG markasıyla ortak çalışma yürüterek oyunculara sunduğu ürün ailesini genişletmeye devam ediyor. Firmanın, CES kapsamında sergilediği INVADER Mid-Tower kasaCORE REACTOR PSU ve LEVANTE RGB sıvı soğutma sistemlerini barındıran bilgisayar bileşenlerinin serileri ülkemizde satışa sunuldu.

XPG INVADER Kasa Bizlere Neler Sunuyor?

XPG INVADER kasası, modüler yapısı ve kolay kullanımı sayesine kendi sistemini toplamak isteyen kullanıcıların işini son derece kolay hale getiriyor. Ayrıca tamamen temperli camdan oluşan sol yüzey kapağı da, kullanıcıların eserlerini gururla sergileyebilecekleri bir ortam da yaratmış oluyor. Siyah renkli INVADER kasa, sade ve şık bir tasarıma sahip. Kasanın ön yüzünde bulunan, alt tarafta yer alan RGB aydınlatma sistemi ise ortama hoş bir renklilik katıyor.

XPG Yeni Bileşenlerini Ülkemizde Satışa Sundu
XPG Invader Kasa

XPG markasının kullanıcıları ağırlıklı olarak oyunculardan oluşuyor. Bundan dolayı oyuncuların ihtiyaçları göz önünde bulunduran XPG, tasarladığı INVADER ile, alet gerektirmeden kuruluma imkân veriyor. Ayrıca hava akışını maksimum seviyede iç eden tasarımı, mıknatıslı toz filtreleri, kablo kanalları gibi detaylarıyla son derece kullanışlı bir oyuncu kasası sunuyor. Kasa geniş bir iç hacim alanına sahip. Dilerseniz kasanın ön kısmına 360mm, üst kısmına ise 240mm büyüklüğünde radyatör takabiliyorsunuz. XPG markasının INVADER modelli oyuncu kasası 499TL’den başlayan fiyatlarla online ticaret mağazalarında yerini aldı.

XPG INVADER KASA

Peki XPG LEVANTE Sıvı Soğutma Sistemi Neler Sağlıyor?

Yüksek performanslı ve istikrarlı çalışan bir sistem için soğutmanın önemi günden güne artıyor. Firmanın bu konudaki çözümü ise sıvı soğutma alanındaki en saygın markalardan biri olan Asetek ile işbirliği içinde oluşturduğu LEVANTE sıvı soğutma sistemi. Geniş bir bakır soğutma bloku, 240mm uzunluğuna sahip alüminyum radyatör ve 120mm’lik RGB aydınlatma seçeneği ile iki adet fandan oluşan ürün, üstün bir soğutma sunuyor. Ayrıca son derece sessiz çalışan soğutma sistemi 0.15mm genişlikte mikro bakır kanallara da sahip.

XPG LEVANTE sayesinde en hararetli oyun seanslarında bile sistem ısısı yüzünden performans düşüşü yaşanmıyor. Ayrıca üzerinde 24 adet farklı parlaklık ayarına sahip A-RGB LED bulunan fanlarını aydınlatma efektleri XPG PRIME A-RGB denetleyici ile kontrol edilebilmek mümkün. Bu seçenek de kullanıcılara oyun alanlarını arzu ettikleri gibi dekore etme fırsatı sağlıyor. XPG LEVANTE ise 799TL’den başlayan fiyatlarla raflarda yerini aldı.

XPG LEVANTE

XPG CORE REACTOR PSU

Bütünüyle Japon malı kapasitörler kullanılarak üretilen XPG CORE REACTOR güç kaynağı, kullanıcılara yüksek verimlilik ve güvenilirlik sunuyor. 80 Plus Gold sertifikasına sahip olan ürün %50 yükte %90 verim sunabiliyor. Farklı ihtiyaçlara göre 650W ve 750W seçenekleri bulunan güç kaynağının akıllı fan teknolojisi sayesinde, yük arttıkça fanın hızlanmasını sağlıyor. Ayrıca 7500 RPM hıza ulaşan fanlar son derece sessiz bir biçimde çalışıyor.

XPG Core Reactor
XPG CORE REACTOR

Modüler bir tasarıma da sahip olan CORE REACTOR PSU, kasa içinde oluşan çirkin kablo kalabalığını önlerken kasa içerisindeki kurulum sürecini de kolaylaştırıyor. Yapımında yüksek kaliteli kapasitörler kullanılan ürün, Yüksek Akım Koruması, Yüksek Gerilim Koruması, Kısa Devre Koruması gibi pek çok güvenlik mekanizmasını bünyesinde barındırıyor. 10 yıllık garanti ile birlikte gelen XPG CORE REACTOR‘e çevrimiçi mağazalardan, 769TL’den başlayan fiyatlarla ulaşmak mümkün.

XPG PSU

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

Yazar Hakkında

5 yaşında bilgisayarla tanışmış, teknoloji, oyun ve müziğe yoğun ilgi duyan; her şeyden bir parça kapmış kimse.

Yorum Yap