1. Anasayfa
  2. Blockchain

Nike, Metaverse için yeni bir marka başvurusu yaptı: SWOOSH

Nike, Metaverse için yeni bir marka başvurusu yaptı: SWOOSH

Dünyanın en büyük spor tekstil üretici markası olan Nike, NFT ve Metaverse evreninden bugüne kadar 170 milyon dolardan fazla kâr elde etti. Şirket, şimdilerde ise SWOOSH adıyla yeni Metaverse ve WE3 projelerine marka başvurusu yaptı.

Yeni trendleri takip eden, Metaverse ve NFT evrenine de büyük önem gösteren Nike, geçenlerde yaptığı yeni bir başvuru tipi ile bu sektörde emin adımlarla yürüdüğünün imajını verdi. Geçmişte de birçok farklı isimde ticari marka başvuruları yapan ünlü şirket, bu kez de SWOOSH isimli platform için başvuru gerçekleştirdi. Nike, uzun bir süredir metaverse dünyası için çalışmalar gerçekleştiriyor ve NFT olarak hazırladığı ürünlerle dikkat çekiyor.

Nike’ın doğru politikaları ve adımları ile, NFT destekli ayakkabıları ve metaverse projesinden bugüne kadar 170 milyon doların üzerinde kâr elde edildiği şirket tarafından açıklandı.

swoosh nike techdergi

SWOOSH adıyla yeni başvuru

SWOOSH adıyla yeni bir marka başvurusu yapan Nike; sanal ayakkabı, sanal giysiler, spor malzemeleri ve kripto ürünleri ile öne çıkıyor. Henüz markanın çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgi ise bulunmuyor.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

5 yaşında bilgisayarla tanışmış, teknoloji, oyun ve müziğe yoğun ilgi duyan; her şeyden bir parça kapmış kimse.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir