1. Anasayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji

Urbanears’dan Çevreci Kulaklıklar Boo ve Boo Tip

Urbanears’dan Çevreci Kulaklıklar Boo ve Boo Tip

Urbanears, renkli tasarımları ile dikkat çeken ses teknolojisi ürünlerini müzikseverler ile buluşturmaya devam ediyor. Kusursuz ses deneyimini ön planda tutan marka, aynı zamanda üretimde sürdürülebilir bir yaklaşım benimsiyor. Bu kapsamda Urbanears’ın yeni ürünleri Boo ve Boo Tip ekosistemi korumayı hedefleyerek üretildi.

Gelişim ve sürdürülebilirliği merkezine alan Urbanears’ın yeni kablosuz ürünleri Boo ve Boo Tip, markanın bu yolculuğundaki cesur adımlarını simgeleyen minimalist bir tasarıma sahip.

 urbanears boo

Sürdürülebilir bir dünya hayalinin yansıması

Yüzde 97 geri dönüştürülmüş plastikten üretilen Urbanears Boo True Wireless, markanın daha sürdürülebilir bir dünya hayalinin yansıması.  Suya karşı dayanıklı olan ve bunu da sınıfının en iyisi IPX4 sertifikasıyla ortaya koyan Urbanears Boo bu özelliği sayesinde yağmur altında yapılan keyifli yürüyüşler sırasında kullanmak oldukça güvenilir. Modern ve minimalist bir tasarımla karakterize edilen Urbanears Boo, 5 trend renk seçeneği ile kullanıcıyla buluşuyor.

Her kulaklıkta 2’şer adet olmak üzere, toplamda 4 adet çift gürültü filtrelemeli mikrofonu bulunan Urbanears Boo, bu özellikleriyle kesintisiz ve net bir konuşma deneyimi sağlıyor. Kablosuz şarj kutusuyla 30 saate kadar oynatma süresi sunan Urbanears Boo, böylece uzun pil ömrü ile size her yerde eşlik ediyor. Dinleme deneyiminizi olabildiğince kusursuz hâle getiren Urbanears Boo, dokunmatik tuşları sayesinde de müzik, podcast’ler veya aramalar arasında sorunsuz geçiş yapmanızı sağlayarak optimize edilmiş bir ses deneyimi yaşatıyor.

 urbanears boo tip

Kusursuz teknoloji ve stil bir arada

Sürdürülebilirliği aynı zamanda teknoloji için de fırsat olarak gören Urbanears’ın bir diğer yeni ürünü Urbanears Boo Tip ise yüzde 91 geri dönüştürülmüş plastikten üretildi. Kusursuz teknolojiyi ve stili bir arada sunan Urbanears Boo Tip, aynı zamanda IPX4 sertifikası ile suya ve tere karşı dayanıklı.

Üç boyutlu silikon uçları kullanıcıya kusursuz bir ses deneyimi yaşatırken; her bir kulaklıktaki çift gürültü filtrelemeli mikrofon ise gürültülü yerlerde bile net konuşmalar yapmanızı sağlıyor. Kablosuz şarj kutusuyla 30 saate kadar oynatma süresi sunan Urbanears Boo Tip, 5 farklı renk seçeneğiyle her zevke hitap ediyor.

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir