LG Smart TV kullanıcılarına özel MUBI’de 90 günlük ücretsiz deneme üyeliği
  1. Anasayfa
  2. Genel

LG Smart TV kullanıcılarına özel MUBI’de 90 günlük ücretsiz deneme üyeliği

LG Smart TV kullanıcıları harika filmlerden oluşan dinamik bir koleksiyonu üyelerine sunan MUBI platformundaki içeriklere 90 günlük ücretsiz deneme üyeliğiyle erişebilecekler.

Kampanyadan yararlanmak isteyen LG Smart TV kullanıcıları https://mubi.com/lgtv sitesi üzerinden yeni bir kullanıcı kaydı yaratarak 90 günlük MUBI ücretsiz deneme üyeliklerini başlatabiliyorlar. Uygulama webOS 3.0 ve üzeri işletim sistemine sahip 2016-2021 model LG Smart TV’lerde LG Uygulama Mağazası üzerinden indirilebiliyor.

Dünya çapında 190 ülkede 10 milyondan fazla üyeye sahip sinemasever topluluğu olan MUBI, Türkiye’den ve dünyadan sinema sanatının en taze ve heyecan verici örneklerinin yanı sıra, Charlie Chaplin, Eric Rohmer, Agnes Varda, Nuri Bilge Ceylan gibi büyük ustaların klasiklerine uzanan geniş bir yelpazede film seçeneği sunuyor.

MUBI Sunar kapsamındaki bazı yeni ve gelecek filmler arasında, Kelly Reichardt’tan İlk İnek, Xavier Dolan’dan Matthias ve Maxime, Pablo Larrain’den Ema, Luca Guadagnino’dan Suspiria, Reha Erdem’den Seni Buldum Ya!, Azra Deniz Okyay’dan Hayaletler ve Ümit Ünal’dan Aşk, Büyü vs. yer alıyor.

Günlük güncel haberleri takip ediyor ve sizinle paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir